Podobne strony

 • PSF

  Serwisy informacyjne
  Polski Serwis Farmaceutyczny - innowacje i zaawansowana technologia. Firmy, inwestorzy, organizacje.
 • Grupa Gumułka - Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o.

  Biura_rachunkowe
  Strona profesjonalnej kancelarii świadczącej usługi w zakresie: doradztwo podatkowe, badania bilansów, prowadzenie ksiąg rachunkowych. Można tutaj zasięgnąć informacji o jej ofercie, a także uzyskanym przez kancelarię certyfikacie ISO 9001.
 • Kancelaria J. Bury & co.

  Biura_rachunkowe
  Strona firmy zajmującej się obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z rozliczeń publicznoprawnych (doradztwo podatkowe, podatki pracownicze, księgi handlowe i podatkowe). Zamieszczono informacje o każdej z dziedzin działalności kancelarii.
 • Biuro Rachunkowo - Prawne "Mecenas"

  Radcy prawni
  Strona firmy oferującej obsługę rachunkowo-prawną podmiotów gospodarczych w zakresie: zakładania przedsiębiorstw, udzielania porad finansowo-prawnych, świadczenia pełnego zakresu usług rachunkowych.
 • Biuro Podatkowe "Urzędnik"

  Biura_rachunkowe
  Strona biura specjalizującego się w prowadzeniu ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencji; doradztwie podatkowym, a także obsłudze ZUS w ramach zawartych umów.


:: Audyty informatyczne - oprogramowania i bezpieczeństwa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.itauditor.pl

Ulica: Łagiewnicka 54/56

Miasto: Łódź
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

IT Auditor tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół jest oddany swojej pracy, wie jak otrzymać wyznaczone cele i konsekwentnie je wcielać w życie. Kładziemy nacisk na partnerstwo i uczciwość.

Audytorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem pracujący w wielu firmach, budujący od przeszło 8 lat standardy obsługi i nadal świadczą usługi na rzecz zaprzyjaźnionych podmiotów.