Podobne strony

 • Alstor

  Dystrybutorzy sprzętu
  Systemy gromadzenia, przechowywania i udostępniania danych - w ofercie sprzęt związany z tą dziedziną: dyski twarde, macierze dyskowe, napędy CD, DVD, duplikatory CD-R, napędy MO, taśmowe, kontrolery. Na stronie również oprogramowanie przeznaczone do archiwizacji, backupu, zarządzanie bibliotekami MO, CD, DVD.
 • Wszelaki Software

  Komputery - programy
  Wszelaki Software zajmuje się produkcją oprogramowania do automatycznej archiwizacji danych oraz tworzeniem programów na zlecenie. W swojej ofercie posiada również serwery wirtualne, sklepy internetowe oraz oprogramowanie wspomagające obsługę handlu elektronicznego. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę.
 • e-floppy :: wirtualna dyskietka

  Społeczność internetu
  E-Floppy - Wirtualna Dyskietka jest to twój dysk wirtualny, dzięki któremu bez znajomości programów ftp możesz załadować lub sciągać pliki z każdego miejsca na świecie. Do konta masz dostęp przez 24/h na dobę. Możesz go używać w pracy, w domu, a także udostępniać znajomym. Wirtualna dyskietka ma 4 MB.
 • Incenti – ASP i outsourcing usług informatycznych

  Dostawcy internetu
  Incenti to strategiczny partner dla długotrwałego rozwoju firmy. Oferuje przetwarzanie i składowanie danych, backup, centrum zapasowe, kolokacje serwerów i hosting. Ponadto aplikacje w modelu ASP oraz specjalistyczne usługi doradcze (budowa i eksploatacja data center).
 • CBIT.pl - Centrum Bezpieczeństwa IT

  Komputery i internet
  CBIT Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą oprogramowanie związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem systemów komputerowych, a także oprogramowanie użytkowe, w tym graficzne. Jesteśmy Dystrybutorem firmy Paragon Software w Polsce. Współpracujemy także z innymi firmami dostarczającymi systemy bezpieczeństwa, m.in. systemy antywirusowe, zapory ogniowe i oprogramowanie szyfrujące. Oferujemy Państwu oprogramowanie firmy Kaspersky Lab Polska, której jesteśmy Autoryzowanym Partnerem. Oferowan


:: Backup, kopie zapsowe ::

Opis:

Paragon-Software Poland to powstały w 2010 roku polski oddział międzynarodowej firmy Paragon Software Group (Paragon Software Group - PSG).
Paragon Software Group zajmuje się tworzeniem różnorodnego oprogramowania narzędziowego służącego między innymi do tworzenia i przywracania kopii zapasowych, partycjonowania, migracji, optymalizacji systemu, szeroko rozumianego zarządzania nośnikami danych i wirtualizacji.