Podobne strony

 • Grupa Plettac

  Konstrukcje metalowe
  Firma działa w sektorze budownictwa proponując swoim klientom kompleksową obsługę przeprowadzanych inwestycji. Jej oferta obejmuje trzy grupy produktów. Po pierwsze: rusztowania, trybuny, estrady oraz lekkie hale systemowe. Po drugie: ogrodzenia, bramy wjazdowe, szlabany, systemy parkingowe, śluzy osobowe oraz ogrodzenia placów budów. Po trzecie: telewizję przemysłową i systemy technicznej ochrony mienia. Ponieważ strona jest doskonale przygotowana znajdziesz na niej wszelkie szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie.
 • P.H.U. Siatmar

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Strona autoryzowanego dealera ogrodzeń firmy Bekaert, dającej na nie 10 lat pisemnej gwarancji. Na stronie: produkty, referencje i dane kontaktowe.
 • ADMAR - sport i rekreacja

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona świętochłowickiej firmy oferującej urządzenia rekreacyjno-sportowe, trampoliny, zamki dmuchane, plandeki reklamowe, skate-parki, minigolfy itp., a ponadto projektujacej oraz wykonującej zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • ADRO - akcesoria do ogrodzeń

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma oferuje elementy do ogrodzeń: daszki, rozetki, zaślepki, groty. Na stronie znajdziesz foto ofertę i dane teleadresowe firmy.
 • Ogrodzenia

  Firmy wg branży
  Budujemy ogrodzenia domowe i dla firm, kompleksowo.Usługi w zakresie montażu i serwisu automatyki (napędów)do bram. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.


:: Siat-max ogrodzenia ::

Opis:

Firma Siat-max zajmuje się sprzedażą hurtową jak i detaliczną ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń siatkowych, a także wszystkich niezbędnych akcesorii do montażu tych ogrodzeń. Wykonujemy nietypowe wymiary obejm, paneli oraz siatki zgrzewanej. Mogą u nas Państwo skompletować całe ogrodzenia. Wszystkie nasze towary są zabezpieczone przed korozją przez cynk ogniowy, galwaniczny, a detale malowane są dodatkowo pokrywane powłoką termoutwardzalną o kolorze Ral 6005- ciemna zieleń lub innym na zamówieni