Podobne strony

 • Digital Signage - monitory reklamowe

  Inne
  SQM to wiodący dostawca rozwiązań Digital Signage w obszarze systemów POS TV oraz corporate TV. W ramach działu DS rozwijamy swoje kompetencje w zakresie obsługi 360 st., czyli budowaniu strategii marketingowych z wykorzystaniem nośników cyfrowych, doradzając jakie rozwiązania wybrać, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z nowoczesnych technologii zawierających się w Digital Signage takich jak POS TV,Corporate TV czy instalacje AV.
 • ramki cyfrowe

  Firmy wg branży
 • Benefit TV - Benefit-Multimedia.pl

  Media i społeczeństwo
  Benefit-Multimedia oferuje usługi produkcji multimedialnej, sprzedaż czasu reklamowego w Benefit TV oraz HoReCa TV a także budowę i rozwój sieci Digital Signage. Umożliwia precyzyjne dotarcie z przekazem do określonej grupy docelowej w całej Polsce, skupiając się na obiektach sportowych i kawiarniach, restauracjach. Oprócz satysfakcji klientów, do priorytetów Benefit Multimedia zalicza się wspieranie zdrowego trybu życia oraz działalność proekologiczna i prospołeczna.
 • Reklama na telebimie, bilboardzie

  Firmy wg branży
  W portalu Advertbook.pl posiadamy oferty nośników reklamy, ogłoszenia (Sprzedam / Wynajmę, Kupię / Szukam) oraz rozbudowane profile firm z branży reklamowej. Szukasz reklamy na billboardzie, telebimie, słupie, monitorze reklamowym? U nas znajdziesz to wszystko, sprawdzisz dostępność powierzchni reklamowych w najbliższym terminie, a wyszukane oferty porównasz z innymi, znajdującymi się w pobliżu danego nośnika reklamowego. Posiadasz agencję reklamową lub firmę z branży reklamowej? Dołącz do nas,
 • Aplikacje mobilne, Agencja Kreatywna

  Firmy wg branży
  Dla firmy Toucan Systems jednym z najważniejszych aspektów owocnej współpracy jest kontakt z klientem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wspólnie wybieramy najlepsze zastosowania do komunikacji wizualnej. Mogą to być ekrany dotykowe, kinetyczne, interaktywne podłogi - wszystko to, co zaangażuje klienta. Stosujemy również najnowocześniejsze rozwiązania jak augmented reality czy wirtualny spacer. Zapoznaj się naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie.


:: POS TV ::

Opis:

M4B S.A. jest dostawcą narzędzi oraz rozwiązań dla reklamy typu POS TV (Point of Sale TV). M4B S.A. jest producentem oraz dystrybutorem oprogramowania do zarządzania siecią monitorów reklamowych digital signage. Oprócz tego M4B S.A. zajmuje się dostawą wszelkich rozwiązań technologicznych związanych z digital signage.
Ekrany reklamowe POS TV najczęściej są wykorzystywane przez sieci supermarketów, banki oraz hotelarstwo i gastronomię.