Podobne strony

 • Angielski Łódź - Euro-college.pl

  Szkoły języków obcych
  Euro College to szkoła, która szkoli umiejętność posługiwania się angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i francuskim, a od września też chińskim w sytuacjach życiowych: prywatnych a także oficjalnych czy zawodowych. Wszystkie kursy prowadzone są nowoczesnymi metodami komunikatywnymi, które wzbogacone są elementami metod tradycyjnych.
 • Szkoła językowa mobile ENGLISH Łódź

  Nauka i technika
  mobile ENGLISH angielskizdojazdem.pl to ogólnopolska sieć szkół językowych obecna w prawie 100 miastach. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego z dojazdem do domu lub miejsca pracy, codziennie od godziny 7 do 22. Oferujemy indywidualny tok nauczania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Angielski z dojazdem teraz już w Twoim mieście! elastyczne dni i godziny zajęć profesjonalna kadra lektorska bezpłatny dojazd, materiały dydaktyczne oraz 30 minutowe spotkanie z lektorem
 • Blended Learning School Łódź

  Oświata i edukacja
  BL School to pierwsza w Polsce szkoła języka angielskiego oferująca zajęcia w formule Blended Learning. Dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych, indywidualnych, webinariów, i e-learningowych zwiększa się skuteczność procesu nauczania, a koszty oraz ilość czasu poświęcanego na dojazdy są mniejsze.


:: Communication Corner szkolenia i kursy językowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.communicationcorner.pl

Ulica: Józefa Elsnera 15 lok.17

Miasto: Łódź
Kod: 92-504
NIP: 727-263-13-62

Telefon: 793 900 292
Opis:

Communication Corner to firma szkoleniowo-doradcza wspierająca klientów korporacyjnych oraz indywidualnych w osiąganiu wysokich kompetencji komunikacyjnych i językowych. Naszym celem jest dostarczanie efektywnych szkoleń językowych i biznesowych na najwyższym poziomie. Organizujemy kursy i szkolenia z języka angielskiego dostosowane do potrzeb biznesowych klienta.