Podobne strony

 • Wirtualna Aukcja Płyt Winylowych

  Inne
  Wchodząc na stronę możesz obejrzeć ofertę płyt wystawionych na aukcję oraz wziąć w niej udział.
 • Art-Music

  Branże inne
  Firma zajmuje się tłoczeniem płyt CD oraz winylowych, a także przygotowaniem nagrań, nadrukami na CD, produkcją poligrafii i opakowań (związanych z produkcją płyt CD) itp. W ofercie znajdziesz również opisy stosowanych systemów zabezpieczających płyty przed kopiowaniem.
 • Antykwariat - Andrzej Kosnowski

  Antykwariaty
  Strona antykwariatu książkowego Andrzeja J. Kosnowskiego, a na niej: informacje o oferowanych książkach i płytach analogowych oraz ogłoszenia o poszukiwanych przez antykwariat pozycjach.
 • Vinyl Charts Polska

  Listy przebojów
  Lista przebojów układana na podstawie typów polskich DJ-ów grających analogowo z płyt winylowych. Na liście panuje klimat house'owy, ale są też mocniejsze bity. Ze strony mozna ściągnac SETy DJ-ów głosujących na ową listę oraz parę promocyjnych nagrań - wszystko w formacie mp3!
 • Dobry Sklep Muzyczny

  Muzyka
  Internetowy sklep muzyczny dysponujący bogatą ofertą płyt, kaset, video i dvd oraz akcesoriów dla muzyków. Fonogramy sprowadzane są również na indywidualne zamówienie. Do skorzystania ze sklepu zachęca także nadzwyczaj obszerne kalendarium muzyczne z około 20000 dat!


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Płyty winylowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gramofonia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Strona gramofonia.pl przeznaczona jest dla kolekcjonerów płyt winylowych, którzy poszukują informacji na temat dobrych sklepów płytowych w sieci. Dodatkowo prezentujemy linki do ciekawych stron na temat winyli, gramofonów oraz akcesoriów do konserwacji i przechowywania płyt analogowych. Zapraszamy wszystkich do przesyłania wartościowych informacji o płytach gramofonowych na nasz adres e-mail: kontakt@gramofonia.com