Podobne strony

 • Hotele wakacyjne Politechniki Gdańskiej

  Hotele i pensjonaty
  Oferta hoteli studenckich w Gdańsku oferujących tanie noclegi w okresie wakacyjnym.
 • Wakacje w górach w Szczawniku

  Agroturystyka
  Gospodarstwo oferuje całoroczny, tani wypoczynek w przepięknych okolicach Szczawnika i Krynicy. Na stronie znajdziesz opis atrakcji jakie możesz spotkać w tych uzdrowiskowych miejscowościach, informacje o szlakach Beskidu Sądeckiego, cennik oraz dojazd do gospodarstwa.
 • Pensjonat Agroturystyczny w Istebnej

  Agroturystyka
  Pensjonat położony jest w cichej, urokliwej dolinie na południowym stoku, jest wymarzonym miejscem dla spragnionych ciszy i spokoju turystów. Strona prezentuje ofertę pensjonatu (zdjęcia, informacje o okolicy, ceny noclegów).
 • Kwatery w Tyliczu

  W górach
  Tylicz koło Krynicy Górskiej kusi ośmioma wyciągami narciarskimi i koleją gondolową na Jaworzynę Krynicką. Miłośnicy białego szaleństwa: nart, snowboardu mogą na tej stronie skorzystać z oferty wynajmu kwatery, a nawet całego domu.
 • Hotel DAMIS

  Hotele i pensjonaty
  Na stronie prezentuje się hotel DAMIS, oferujący komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, profesjonalną salę konferencyjną, kawiarenkę i taras widokowy. Znaleźć tutaj również można informacje o Krynicy Górskiej, do której przyjeżdża się po zdrowie i po wypoczynek.


:: Krynica Zdrój ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krynica-noclegi.net.pl

Ulica:

Miasto: Krynica-Zdrój
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Obszerna baza informacyjna i noclegowa prezentująca najważniejsze informacje o zabytkach oraz ciekawych miejscach warty zwiedzenia przez przybywających tu turystów. Ponadto strona prezentuje szeroką bazę noclegową zawierającą najbardziej potrzebne informacje o obiektach noclegowych. Krynica Zdrój to przede wszystkim miejscowość uzdrowiskowa, do której przybywają licznie kuracjusze chcący poprawić swój stan zdrowia.