Podobne strony

 • Hurtownia, import z Chin

  AGD
  Hurtownia internetowa Maxy. Import z Chin, Tajwanu, Dubaju i Honkongu. Sprzedaż hurtowa i detaliczna takich artykułów jak latarki, lampki, suszarki, anteny. Hurt artykułów AGD i RTV. Sklep internetowy zajmujacy się sprzedażą artykułów dla domu. Zaopatrzenie sklepów typu - wszystko po 4 zł.
 • Wenaart

  Wyposażenie wnętrz
  Bezpośredni import z Chin artykułów dekoracyjnych, upominków, pamiątek, wyposażenia wnętrz i mebli.
 • Import z Chin, transport z Chin, odprawy celne z Chin

  Firmy wg branży
  Oferujemy kompleksową pomoc w imporcie z Chin, w transporcie z Chin. Organizujemy wizytacje fabryk w Chinach. Zlecamy odprawy celne i transporty drogowe na terenie Chin. Wysyłamy kontenery z Chin, także ładunki drobnicowe z Chin. Transport lotniczy też nie jest problemem dla nas. Mamy 8 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, zapraszamy do współpracy.
 • ZaChiny - import z Chin prosto od producenta

  Ekonomia
  Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym wsparciem w handlu z Chinami. Umożliwiamy zakup towaru po najniższych możliwych cenach bezpośrednio u producentów, całkowicie pomijając pośredników. Na zamówienie wyszukujemy producenta dowolnego rodzaj towaru, posiadamy też bogaty portfel sprawdzonych dostawców. Zapewniamy kompleksową obsługę całegj transakcji, od wyszukania producenta po dostawę pod wskazany przez naszego klienta adres w Polsce.
 • Import z Chin

  Sklepy internetowe
  Miximport to solidna firma, która dzięki szerokiemu asortymentowi z Chin w atrakcyjnych cenach, pozwala zarabiać mniejszym firmom i hurtowniom. Przez wiele lat wypracowaliśmy odpowiednie kontakty i procedury postępowania, a dziś jesteśmy największym importerem w kraju. Importujemy również towar na zamówienie naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Import z Chin - Targi w Chinach, sprawdzenie firmy z Chin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.chinskiraport.pl

Ulica: Polna

Miasto: Sopot
Kod: 81740
NIP:

Telefon: 532-619-322
Opis:

Dlatego dzięki serwisowi chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy etap handlu z Chinami. Możemy sprawdzić kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy firma chińska ma wszystkie wymagane dokumenty CE, dokument ISO oraz chińską licencję eksportową?
Powinno się pamiętać, że import z Azji opiera się na przedpłacie dlatego pewność, że fabryka chińska jest zarejestrowany jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.