Podobne strony

 • Instytut Transportu i Handlu Morskiego UG

  Nauki ekonomiczne
  Witryna prezentuje historię oraz bieżącą działalność naukową i dydaktyczną Instytutu (kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalności: Handel Morski, Transport Morski z Informatyką), sylwetki wykładowców oraz współpracę z innymi placówkami.
 • Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW

  Nauki ścisłe
  Strona przedstawia aktualności, pracowników, struktury Wydziału (Instytut Podstaw Budowy Maszyn, Instytut Pojazdów, Instytut Maszyn Roboczych Ciężkich), działalność Klubu Absolwenta, publikacje naukowe pracowników, przebieg studiów magisterskich i inżynierskich .
 • Wydział Transportu PW

  Nauki ścisłe
  Strona zawiera aktualności oraz linki o tematyce transportowej, bazę poczty internetowej pracowników i studentów.
 • Politechnika Radomska

  Politechnika Radomska
  Prezentacja władz i struktury uczelni (Wydziały: Ekonomiczny, Materiałoznawstwa i Technologii Obuwia, Mechaniczny, Nauczycielski, Transportu), regulamin studiów, nuwer czasopisma internetowego "Demiurg".
 • Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

  Zakłady komunikacji
  Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej jest organizacja zrzeszająca przewoźników, producentów taboru i inne podmioty związane z komunikacja miejska. Władze, spis członków, najbliższe imprezy, opis projektu Quattro, dzieje komunikacji zbiorowej w miastach na ziemiach polskich, specyfikacje techniczna taboru w Polsce, zjazdy i konferencje oraz bogaty zbiór publikacji (Biuletyn Komunikacji Miejskiej).


:: IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów ::

Nasza ocena:
Adres: www.impet.biz

Ulica: Czermin 61

Miasto: Czermin
Kod: 39-304
NIP: 817-000-04-34

Telefon: +48 17 774 03 42
Opis:

Firma z wieloletnim doświadczeniem i renomą w branży TSL. Nasza firma IMPET to przede wszystkim ludzie z pasją, to zespół kierowców, spedytorzy którzy zrealizują dla Państwa i zoptymalizują zlecenie pod kątem czasu i kosztu. Posiadamy dużą flotę własną, złożoną głównie z ciągników siodłowych z naczepami. Nasze pojazdy posiadają ładowność 24t. Są to idealnie dostosowane samochody ciężarowe do transportu drogowego towarów. Oferujemy więc transport krajowy i transport międzynarodowy gdzie głównie wśród zagranicznych ładunków jest to transport towarów do Grecji Transport Grecja i południowe kraje to nasza specjalizacja. W tym także transport Rumunia i Macedonia, Bułgaria oraz Węgry. W tych kierunkach oferujemy zarówno całe-pojazdy jak również transport drobnicowy. Ponadto na wschód transport Ukraina i Mołdawia a w kierunkach zachodnich firma IMPET to transport Niemcy i transport towarów Czechy. Zapraszamy do współpracy.