Podobne strony

 • Gastrometal

  Osprzęt
  Przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w wytwarzaniu sprzętu ze stali kwasoodpornej na wyposażenie służby zdrowia, gastronomii, przemysłu spożywczego i przetwórczego oraz żeglarstwa. W ofercie znajdują się meble ze stali nierdzewnej, kolektory słoneczne, witraże i lampy witrażowe,wszelkie elementy stalowe polecane w standardowym wyposażeniu jachtów.
 • Basen-Pool-Świta

  Pływanie
  Witryna prezentuje informacje o basen-pool - firmie zajmującej się basenami, saunami, zadaszeniami i solariami.
 • Sekcja Pływacka

  Kluby
  Sekcja Pływacka krakowskiego klubu Korona. Znajduje się tu bardzo ładna galeria, historia, sekcje oraz informacje o zarządzie.
 • Fala-Fontanny

  Budownictwo wodne
  Zakład oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczn-konstrukcyjne oraz dostawę urządzeń do basenów prywatnych i publicznych. Firma jest przedstawicielem generalnym producentów akrylowych artykułów łazienkowych, przenośnych basenów ogrodowych, fontann i urządzeń specjalistycznych. Na stronie katalog fontann i basenów.
 • Neso-aster

  Technika grzewcza
  Zakład usługowy świadczy remonty instalacji grzewczych, wodnych oraz gazowych. Sprzedaje systemy grzewcze oraz wentylacyjne. W serwisie oferta usług i sprzedaży. W asortymencie posiada pompy wodne, systemy kominowe, baseny, sauny, automatykę grzewczą.


:: Baseny - SPA i Wellness - Projekty i budowa - Grupa Wellpool ::

Nasza ocena:
Adres: www.wellpool.pl

Ulica: Niska 3b

Miasto: Katowice
Kod: 40-678
NIP: 954-262-09-59

Telefon: 032 252 16 46
Opis:

Grupa Wellpool kompleksowo zajmuje się projektowaniem i budową, wykonawstwem i montażem, a także serwisem obiektów basenowych na terenie Polski. W swojej ofercie posiada szeroki wybór basenów, między innymi: ze stali, poliestrowych, żelbetonowych, bez chemii, skimmerowych czy basenów rynnowych, przydomowych, publicznych, pływackich, rehabilitacyjnych; parowych łaźni w tym łaźnie parowe rzymskie, tureckie, parzelnia rosyjska; saun: fińskich, aromasaun, infra red; fontann: ogrodowych, do domu jak