Podobne strony

 • Biuro Ochrony ARGUS-90

  Fizyczna ochrona mienia
  Biuro ochrony fizycznej i technicznej obiektów. Na stronie znajdziecie opis systemu lokalizacji i kontroli pojazdów , który jest zawarty w ofercie usług tej firmy.
 • Przedsiębiorstwo Wdrażania postępu Naukowo-Technicznego " Lasertex" Sp. z o.o.

  Apartura pomiarowa
  Przedsiębiorstwo prowadzi prace badawcze związane są z wykorzystaniem systemów laserowych do pomiaru parametrów i kontroli maszyn sterowanych numerycznie. Na stronie znajdziemy opis laserowego wzorca częstotliwości, lasera helowo-neonowego oraz interferometru laserowego.
 • Horyzont-KPG

  Osprzęt
  Firma jest dostawcą rozwiązań opartych na technologiach satelitarnych, głównie na GPS. Oferuje pełna gamę rozwiązań geodezyjnych i kartograficznych, popularne nawigacyjne odbiorniki GPS Garmin, przeznaczone do turystyki, nawigacji samochodowej,lotniczej i wodnej. Ponadto firma prowadzi szkolenia w zakresie obsługi oferowanych produktów.
 • Elte GPS

  Nawigacja i GPS
  Strona producenta urzadzeń i oprogramowania GPS. Firma wykonuje profesjonalne systemy nadzoru obiektów (w tym pojazdów przez GPS) dla policji, straży miejskiej, komunikacji, energetyki, wodociągów, poczty, telekomunikacji, karetek, transportu, itp. Na stronie m.in. zasady funkcjonowania GPS, informacje na temat ochrony pojazdów oraz oferta.
 • Bonda.pl

  Techniczna ochrona mienia
  Firma oferuje systemy kamerowe, które przygotowuje do samodzielnego montażu lub montuje u klienta. Obraz z kamer można uzyskać na ekranie telewizora, komputera, a także obejrzeć go w innym miejscu dzięki internetowi. Zastosowania to: dom, biuro, magazyn, sklep, szkoła, przedszkole, parkingi... Na stronie: szczegółowa oferta, sklep internetowy, linki do kamer internetowych w Polsce.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: AWIA – monitoring pojazdów i maszyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://awia-transport.pl

Ulica: Gaudiego 7

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP: 631-230-21-68

Telefon:
Opis:

System Awia to sprawdzony system pozwalający na monitoring pojazdów i maszyn. Awia to: kontrola paliw, lokalizacja pojazdów, monitoring gsm, zarządzanie flotą, obniżka kosztów eksploatacyjnych.