Podobne strony

 • Wydawnictwo "Kleks"

  Wydawnictwa oświatowe
  Domeną wydawnictwa są głównie książki oświatowe, ale w jego ofercie można również znaleźć: albumy, poradniki, książki dla dzieci, encyklopedie, bajki, wydawnictwa edukacyjne, klasyka literatury polskiej oraz książki z dziedziny ezoteryki. Na stronie firmy znaleźć można ofertę cenową proponowanych pozycji, jest tu także możliwość dokonania zamówienia przez internet.
 • Edward Guziakiewicz. Książki dla młodzieży

  G
  Autor prezentuje własną twórczość fantastyczną, a także książki dla dzieci.
 • Edward Guziakiewicz - Fantasyka, Teksty dla dzieci

  SF i fantasy
  Edward Guziakiewicz prezentuje tutaj fragmenty swoich książek fantastyczno-naukowych: "Obcy z Alfy Centauri", "Winda czasu", "Zdrada strażnika planety" oraz "Przyloty na ziemię".
 • Twórczość literacka Edwarda Guziakiewicza

  Polscy
  Na stronie znajdziesz prezentację książek pisarza. Zapoznaj się z jego twórczością dla dzieci, nastolatków, fantastyką, a także z książką pt. "Mieleccy malarze i rzeźbiarze".
 • Książki - serwis WP

  Serwisy Informacyjne
  To strony dla prawdziwych moli książkowych. Poczytasz tu wiadomości literackie, dowiesz się co się teraz czyta, możesz wziąć udział w dyskusjach na forum dyskusyjnym oraz poczatować odrobinkę. Zagraj również w zamieszczonych tu konkursach.


:: Chrześcijańsko - edukacyjny sklep dla dzieci ::

Nasza ocena:
Adres: www.rajdladzieci.pl

Ulica: Zapłocie 10

Miasto: Warszawa
Kod: 02-970
NIP: 9512128104

Telefon:
Opis:

Naszym celem jest promowanie artykułów bezpiecznych, bez przemocy, rozwijających w dziecku wyobraźnię, poszerzających jego wiedzę, a ponadto pomagających rodzicom przekazywać ponadczasowe wartości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych książek dla dzieci, zarówno religijnych, jak i edukacyjnych; biblie dla dzieci; kolorowe bajki i filmy; płyty cd z piosenkami dziecięcymi; wspaniałe gry, gadżety chrześcijańskie, poradniki dla rodziców i wiele innych produktów wartych uwagi.