Podobne strony

 • BuggyPage

  Pascal i Delphi
  Strona prywatna, na której autor zamieścił działy poświęcone programowaniu w Pascalu (kursy), tworzeniu stron internetowych, informacje o IRC, a także bramkę SMS, forum dyskusyjne i chatroom.
 • Serwis o Euro 2012 - Mistrzostwa.eu

  Portale
  Portal internetowy poświęcony nadchodzącym Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej - Euro 2012. W serwisie zawsze aktualne informacje dotyczące budowy stadionów w Polsce i na Ukrainie, inwestycji, grupowych eliminacji, finalistów jak również historia Euro, forum dyskusyjne oraz ciekawostki i statystyki.
 • Gry Piłkarskie - zagrajmy jeszcze raz!

  Zabawki
  Sklep internetowy oferujący sprzedaż planszowych gier piłkarskich. Oficjalny partner i sprzedawca gier piłkarskich Tipp-Kick. W ofercie zestawy gier, piłkarzyki, akcesoria i inne. To pierwszy tego rodzaju sklep w Polsce, więc... ZAGRAJMY JESZCZE RAZ!
 • Prezentacje maturalne, Prace - Pomożemy!

  Oświata i edukacja
  Prace maturalne. Profesjonalne prezentacje 100% Proponujemy Wam kilkaset wyselekcjonowanych przykładowych prac maturalnych przyporządkowanych do ponad stu najpopularniejszych motywów literackich. Wystarczy znaleźć swój temat i zamówić, a wybrana prezentacja maturalna znajdzie się na Twoim mailu w 5 minut. Każda prezentacja maturalna posiada wszystkie elementy zgodne z CKE. Po co zwlekać, zamów swoje prezentacje maturalne już dziś! Otrzymasz Ebooka „Prezentacja maturalna 2011, 2012
 • KomorowskiTeam zespół wyścigowy w KLR2012 - Kia Lotos Race

  Sport
  KomorowskiTeam to zespół wyścigowy konkurujący w Mistrzostwach Polski w Pucharze Kia Picanto 2012 zwany KIA LOTOS RACE 2012. Łódzki zespół uczestniczy we wszystkich rundach mistrzostw w Polsce oraz za granicą promując swoich partnerów i sponsorów. Jednocześnie wprowadzane są na portal oraz forum komorowskiteam.pl ciekawe opisy i artykułu z bieżących wydarzeń na zawodach, na torze, poza torem oraz po zakończeniu.


:: Biuro podróży Oaza Travel ::

Nasza ocena:
Adres: http://oazatravel.pl

Ulica: Mazurska 20

Miasto: Brodnica
Kod: 87-300
NIP: 8741251567

Telefon: 564984548
Opis:

Biuro podróży Oaza Travel zaprasza na wycieczki do Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Hiszpania. Na naszej stronie porównasz ceny wycieczek, zarezerwujesz online i wyjedziesz na wymarzone wakacje, wczasy lub wycieczki objazdowe wraz ze swoją rodziną lub znajomymi.
Polecane oferty to propozycja dla ludzi chcących poznawać nowe kraje ich kulturę, przyrodę, spędzając wspaniałe wakacje