Podobne strony

 • Druk 3D

  Firmy wg branży
  Firma zajmuje się wykonywaniem funkcjonalnych prototypów (rapid prototyping) z wykorzystaniem druku 3D. Ofertujemy druk 3d w technologiach FDM (materiał ABS Plus), PolyJet (bardzo szeroka gama meteriałów- przezroczyste, gumopodobne, gradientowe) oraz druk elementów metalowych za pomocą SLM (selektywne spiekanie proszków metali). Wykorzystywane przez nas maszyny gwarantują najwyższą jakość oraz dokładność. Nasza kolejna specjalizacja to projektowanie CAD zoptymalizowane pod katem druku 3d.
 • Zortrax

  Elektronika
  Drukarka 3d zortrax.pl to nowoczesna propozycja dla wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi technologiami używanymi w drukarkach tego rodzaju. Zastosowanie ekstrudera pozwala na dobranie odpowiednich punktów chłodzenia oraz grzania, dzięki czemu wtłaczanie filamentu z rodziny Z Series, nie powoduje zapychania się głowicy. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje dotyczące tego urządzenia.
 • 3d Laboratory Druk 3d koszt

  Firmy wg branży
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warszawskiej firmy 3DLaboratory. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów z wykorzystaniem nowoczesnego druku 3D. Ta nowatorska technologia stosowana jest w wielu branżach, między innymi edukacyjnej oraz rozrywkowej, sztuce, architekturze a także przemyśle, medycynie bądź elektronice. Trójwymiarowe projekty umożliwiają efektowną i przejrzystą prezentację produktu, rozwijają wyobraźnię jak również zachęcają do nauki. Nasza firma gwarantuje fachową obsługę od koncepcji omawianej wspólnie z Klientem aż po wydruk i wykończenie. Szczegóły dostępne na naszej witrynie.
 • CadXpert – skanery 3D, Drukarki 3D

  Firmy wg branży
  Prowadzimy sklep internetowy z drukarkami oraz skanerami 3D. Wspieramy również proces projektowania elementów i dysponujemy wyspecjalizowanym studiem wydruków 3D. Udostępniamy Państwu najlepsze materiały eksploatacyjne, bazę wiedzy, dogodne warunki gwarancyjne, oprogramowanie CAD. Polecamy drukarki 3D intuicyjne w obsłudze, doceniane szczególnie przez sektor przemysłowy.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Obróbka Skrawaniem | Cięcie wodą | CNC ::

Nasza ocena:
Adres: www.bakpit.com.pl

Ulica: Zielona 7

Miasto: Pruszcz Gdański
Kod: 83-031
NIP: 5931041179

Telefon: 58 304 35 10Kategorie:

Opis:

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości komponentów metodą obróbki skrawaniem ( toczenie , frezowanie, gięcie, itp.) Dodatkowo zajmujemy się Szybkim prototypowaniem ( Rapid prototyping ), Wydrukami 3d. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ofertę obróbki stali jak i obróbki tworzyw. Praca na bardzo nowoczesnym parku maszynowym ( m.in. Waterjet ), pozwala na stworzenie najbardziej wymagających produktów
Firma Bakpit istnieje na rynku od 1996r.