Podobne strony

 • Promat

  Automatyka
  Firma działa w branży energetycznej. Zajmuje się głównie: kotłowniami, modernizacją gospodarki cieplnej, automatyką przemysłową, automatycznymi stacjami uzdatniania wody , problemami procesów spalania i urządzeniami do odwracania osmozy.
 • Escape - systemy uzdatniania wody

  Eko-biznes
  Firma oferuje systemy uzdatniania wody. Możesz kupić któreś z oferowanych urządzeń w sklepie internetowym.
 • Amii

  Filtry
  Producent i importer, który oferuje duży wybór filtrów i systemów oczyszczających wodę oraz wkładów wymiennych do filtrów a także testerów trzeźwości. Na stronie zdjęcia i opisy wszystkich oferowanych towarów, formularz zamówienia oraz ciekawostka - wirtualny tester trzeźwości, który na podstawie kilku danych wejściowych oblicza zawartość alkoholu we krwi.
 • Systemy Uzdatniania Wody -Earth Resources

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma dostarcza urządzenia i usługi kompleksowego uzdatniania wody. Przedsiębiorstwo jest importerem produktów zachodnich, liderów w swoich dziedzinach.
 • Genova System Poland

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo proponuje w sprzedaży nowoczesne instalacje kanalizacyjne, wodociągowe i filtracyjne z tworzyw sztucznych oraz ekologiczne filtry do wody. Na stronie znajdziesz informacje o systemie Genova, porady, dane technologiczne, adresy przedstawicielstw.


:: Global Water - domowe filtry do wody ::

Nasza ocena:
Adres: http://filtrydowody.eu

Ulica: Daleka 7

Miasto: Czeladź
Kod: 41-253
NIP: 6250019127

Telefon: 32 360 25 43
Opis:

Nowoczesne filtry do wody są niezbędne do zapewnienia źródła, które nigdy nie wyschnie a Twoim domownikom zapewni zdrowie. Urządzenia, które znajdziesz na naszych stronach są przygotowane z myślą o szerokim gronie odbiorców, niezależnie, czy ktoś mieszka w bloku, kamienicy, swoim domku... Filtry do wody sprawdzają się w codziennym użytkowaniu zapewniając duże oszczędności, mamy tutaj na myśli nie tylko oszczędności ze względu na rzadkie wizyty u lekarza (nerki), ale również zabezpieczenie sanita