Podobne strony

 • PPHU "Saunal"

  Budownictwo wodne
  Producent kabin, saun fińskich oraz dostawca urządzeń kosmetycznych, opalających i hydromasażu. Na stronie znajdziesz zilustrowaną zdjęciami ofertę.
 • Studio Promocji Zdrowia i Urody dr Grażyny Kołomyjskiej

  Siłownie i fitness cluby
  Studio zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu fitness, kosmetyki profesjonalnej oraz odnowy biologicznej. Specjalizuje się w masażu metodą Yumeiho, ćwiczeniach Pilatesa, tai-chi oraz terapii kręgosłupa w kabinie termicznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - zajrzyj.
 • AgmatBis

  Kosmetyki
  Firma oferuje kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych w kosmetyki, sprzęt i akcesoria kosmetyczne. Strona zawiera informacje o firmie i jej ofercie oraz szczegółową foto ofertę profesjonalnych pędzli kosmetycznych.
 • Cosmetic.pl - portal kosmetyczny

  Kosmetyki
  Serwis poświęcony kosmetykom oraz internetowy sklep kosmetyczny. Pielęgnacja twarzy i ciała, manicure i pedicure, depilacja itd.
 • ProfCosmetica Sp. z o.o.

  Kosmetyki
  Sprzedaż kosmetyków marek Chantarelle i Rain Forest - do gabinetów kosmetycznych oraz do pielęgnacji domowej. Kompleksowe zabiegi. Szkolenia kosmetyczne.


:: Dermaya Instytut Kosmetyki Profesjonalnej ::

Nasza ocena:
Adres: dermaya.pl

Ulica: Grota Roweckiego 2b

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-112
NIP: 7422140388

Telefon: 583509840
Opis:

Dermaya zajmuje się zaopatrzeniem salonów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w kosmetyki profesjonalne Walmy® oraz sprzęt kosmetyczny. Sklep kosmetyczny Dermaya posiada szeroką ofertę skierowaną do profesjonalistów. Salon Piękności Dermaya w Gdańsku oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dostosowanych do potrzeb wymagających klientów. Centrum Szkoleniowe Dermaya oferuje kursy i szkolenia kosmetyczne dla osób początkujących oraz profesjonalistów.