Podobne strony

  • Profesjonalne wykrywacze podsłuchów Aceco

    Urządzenia, narzędzia
    Potrzebny Ci profesjonalny wykrywacz podsłuchu, miernik częstotliwości, zestaw do wykrywania podsłuchów? Zapoznaj się z naszą stroną. Szeroka oferta na wykrywacze kamer, zestawy wykrywaczy podsłuchów, wykrywacze podsłuchów, mierniki częstotliwości aceco i analizatory widma. Dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby odpowiadały indywidualnym wymaganiom Klienta dlatego na naszej stronie znajdziesz zarówno wykrywacze podsłuchu aceco, wykrywacze abel jak i analizatory widma.
  • Podsłuch telefonu Spydrone 24

    Nauka i technika
    Specjalnością firmy Spydrone 24 jest dostarczanie naszym użytkownikom i klientom oprogramowania, które pozwala na podsłuch w telefonie. Nasze oprogramowanie spyphone jest zarówno wygodne w obsługiwaniu a także stabilne w działaniu. Łatwość zarówno instalowania a także obsługiwania oprogramowania pozwala na użytkowanie oprogramowania przez wszystkich użytkowników. Oprogramowanie posiada również wiele innowacyjnych i zaawansowanych funkcji.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Wykrywanie podsłuchu ::

Nasza ocena:
Adres: podsluch.pl

Ulica: Powstańców Śląskich 124 p.5

Miasto: Andrzejewo
Kod: 01-466
NIP: 118-004-44-06

Telefon: 501-159-903
Opis:

Wykrywanie podsłuchu wykonujemy na sprzęcie najnowszej generacji. Posługujemy się Korelatorem Akustycznym Oscor-5000, Detektorem Nieliniowym Lornet-24 oraz Wykrywaczem podsłuchu CPM-700 oraz VR-25. W trakcie wykrywania podsłuchu stosujemy zaawansowane procedury pozwalające na wykrywanie najbardziej wyrafinowanych nadajników podsłuchowych. Zajmujemy się także wykrywaniem lokalizatorów GPS w samochodach. Czynności związane z wykrywaniem podsłuchu wykonują osoby z wieloletnim doświadczeniem.