Podobne strony

 • Zakład Produkcji Cukierniczej "Nord"

  Cukierki
  Strona firmy zajmujacej się produkcją i dystrybucją cukierków (orzechowych, kokosowych, kakaowych oraz śliwek w czekoladzie), kawy i herbaty.
 • Star Foods

  Przekąski
  Strona producenta popularnych przekąsek. Znajdziesz na niej ofertę, a w niej: Mr. Snaki, Pop Corn, Paluszki, Maczugi, Prażynki, Star Chips, Rebels oraz różne rodzaje orzeszków.
 • Dorado Chłodnie Sp. z o.o.

  Lody
  Firma zajmuje się dystrybucją lodów i mrożonek do sklepów detalicznych oraz dostawami do gastronomii produktów spożywczych, drobnego sprzętu kuchennego i opakowań jednorazowych. Na jej stronie znaleźć można wykaz oferowanych produktów.
 • Ziołopex

  Przyprawy
  Firma to producent, eksporter i importer mieszanek, przypraw, koncentratów i dodatków stosowanych w przemysłach mięsnym i rybnym, przetwórstwie owocowo-warzywnym i cukiernictwie. Na stronie formularz umożliwiający złożenie zamówienia przez internet.
 • As Products

  Owoce i warzywa
  Firma jest importerem i eksporterem ziaren i owoców suszonych, a na jej stronie znaleźć można wykaz oferowanych artykułów.


:: Jagody goji ::

Nasza ocena:
Adres: www.bakalie24.pl

Ulica: Rynek 23

Miasto: Otyń
Kod: 67-106
NIP: 925-201-89-78

Telefon:
Opis:

Nasz sklep sprzedaje dobre jakościowo bakalie, pochodzące z różnych stron świata. Oferta zawiera różne rodzaje orzechów nerkowca, chipsów jabłkowych, jagód goji, migdałów, owoców kandyzowanych oraz suszonych. Z owoców zdrowa jest żurawina suszona i daktyle, rodzynki. Kandyzowane owoce kryją w sobie bardzo dużo witaminy A i C, są ponadto cennym źródłem soli mineralnych i antyoksydantów. Owoc żurawiny posiada dobroczynne działanie na układ pokarmowy oraz jamę ustną.