Podobne strony

 • Wytwórnia Silników Wysokoprężnych S.A.

  Silniki
  Bogata oferta producenta silników Diesla, zespołów prądotwórczych, zespołów napędowych, zespołów pompowych, odlewów itp.: zdjęcia oraz dane techniczne każdego produktu. Firma zajmuje się również remontem silników oraz sprzedażą samochodów dostawczych i osobowych: Lublin, LDV, Avia, Daewoo.
 • Zakład Techniki Chłodniczej ZTCH

  Automatyka
  Projektowanie, montaż i produkcja przemysłowych instalacji chłodniczych. Automatyka i armatura chłodnicza, sprężarki i agregaty oraz osprzęt różnego typu.
 • Miflex S.A.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent podzespołów radiowych. W ofercie: kondensatory foliowe, filtry przeciwzakłóceniowe, generatory do kuchni gazowych, powielacze wysokiego napięcia do telewizorów i monitorów.
 • Centrum Elektroniki Stosowanej

  Systemy zasilania
  Zasilacze, agregaty prądotwórcze, soft - starty, falowniki, izolatory.
 • A&M Michałowski

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Spółka oferyje systemy zasilania awaryjnego w entrgię elektryczną. Program sprzedaży opiera o baterie oraz różne aplikacje zapewniające jakość i niezawodność. W serwisie uwagi o proponowanych urządzeniach i dane adresowe.


:: Agregaty Eisemann Dystrybutor ::

Nasza ocena:
Adres: http://agregaty.biz

Ulica: Wojska Polskiego 215

Miasto: Szczecin
Kod: 71-256
NIP: 8522520079

Telefon: 91 486 44 14
Opis:

Agreaty Biz to dystrybutor niemieckich agregatów prądotwórczych Eisemann. Eisemann to producent najwyższej jakości agregatów prądotwórczych, spawalniczych, stacjonarnych. Od 100 lat nr 1 na świecie.