Podobne strony

 • Reprezentacja Polski

  Strony reprezentacji
  Na tej stronie znajdziesz informacje o składzie naszej reprezentacji. Możesz też zagłosować na swojego ulubionego piłkarza i wygrać wspaniałe nagrody, terminarz przedstawia jakie mecze się już odbyły oraz jakie mecze czekają naszą reprezentacje. Możesz tu również wytypować wynik najbliższego spotkania oraz zobaczyć punktacje grupy, w której jest nasza reprezentacja.
 • Akademia futbolu Junio Football Sosnowiec

  Sport
  Junior Football jest programem piłkarskim dla dzieci w wieku 4-6 lat działającym w ścisłej kooperacji z Zagłębiem Sosnowiec. Posiadamy wyszkoloną kadrę, która należycie zaopiekuje się Twoją pociechą. Doświadczeni trenerzy, życzliwi pedagogowie, pozytywni koordynatorzy - wszyscy razem stworzymy świetne warunki do ogólnego rozwoju Państwa Pociech, okraszone maksymalną ilością dobrej zabawy.
 • Piłka nożna dla dzieci Szczecin

  Sport
  Piłka nożna dla dzieci w Szczecinie to zajęcia organizowane przez Akademię Mistrzów Futbolu. AMF to szkółka piłkarska organizująca zajęcia ruchowe i sportowe dla najmłodszych. Akademia Mistrzów Futbolu zaprasza do zapisów na zajęcia. Nasza akademia piłkarska organizuje obozy piłkarskie pozwalające rozwijać się sportowo młodym piłkarzom. Szkółka piłkarska dla dzieci sprawi, że twoje dziecko nauczy się współpracy w grupie i rozwinie się sportowo. AMF to profesjonalne zajęcia sportowe dla dzieci.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Akademia Futbolu Tomasz Hajto ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.akademiapilki.pl

Ulica: Piotrkowska 270

Miasto: Łódź
Kod: 90-361
NIP: 7252046488

Telefon: 500304334
Opis:

Akademia Futbolu Tomasz Hajto to profesjonalna szkółka piłkarska zajmująca się szkoleniem dzieci w wieku 4-11 lat w wielu lokalizacjach w Polsce.

Pasja do piłki nożnej i myśl o młodych pasjonatach, którzy już dziś szukają profesjonalnej szkółki piłkarskiej w Polsce, skłoniły mnie do utworzenia Akademii Futbolu. Inspiracją do powstania Akademii były najlepsze europejskie szkółki takie jak: Ajax Amsterdam (liga holenderska), FC Barcelona (liga hiszpańska), Arsenal Londyn (liga angielska).