Podobne strony

 • Karpaty

  Podkarpackie
  Strona poświęcona Karpatom - budowa, przyroda, rezerwaty.
 • Kairos

  Instytucje
  Stowarzyszenie Pomocy Wydawnictwom Katolickim na Ukrainie "Kairos" - spis publikacji, informacje o działalności.
 • Agencja Reklamowa EuroAp

  Reklama
  Agencja EuroAp oferuje usługi reklamowe i konsultingowe. Świadczy usługi dla firm polskich i zagranicznych promując je na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji i Węgier. Oferuje reklamę prasową, direct mail, materiały reklamowe.
 • Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady Polskiej w Kijowie

  Ambasady RP
  Wydział Ekonomiczny Ambasady w Kijowie przygotował dla internautów szczegółowo przygotowany raport ze stanu ukraińskiej gospodarki, obrotu towarami, handlu, własności, pracy i innych części gospodarki. Praktyczne kompendium wiedzy z tej dziedziny.
 • Biuro Promocji Zagranicznej EXPO Sp. z o.o.

  Organizatorzy
  organizujemy wystąpienia firm polskich na międzynarodowych imprezach targowo- -wystawienniczych w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Kazachstanie, Bułgarii i Rumunii. W 2000 roku planujemy rozszerzenie kalendarza imprez o wystawy w Czechach, Chorwacji, Grecji, na Węgrzech i Słowacji.


:: UkrainaOnline.pl Ukraina Ukraińcy Ukraiński ::

Nasza ocena:
Adres: www.UkrainaOnline.pl

Ulica: Szewczenki

Miasto: Warszawa
Kod: 01-211
NIP: 578-289-16-70

Telefon: 880809050
Opis:

Portal UkrainaOnline.pl jest projektem internetowym mającym na celu informowanie o bieżących wydarzeniach na Ukrainie w języku polskim. UkrainaOnline.pl publikuje informacje codziennie 24 h na dobę. Jesteśmy grupą młodych wykształconych osób pragnących dostarczać najciekawsze informacje z Ukrainy. Zapraszamy do polubienia nas na Facebook'u oraz do częstego odwiedzania naszej strony. Publikujemy informacje Kultury Ukrainy, sportu ukraińskiego oraz ukraińskiej sceny politycznej. Nasz portal odwie