Podobne strony

 • Centrum AGD - AD DOMO

  AGD
  Strona Centrum AGD z Bytomia. Firma sprzedaje i naprawia sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny do szycia, odkurzacze. Fachowo doradza też w wyborze sprzętu. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • Firma Lamownik - części do maszyn szwalniczych

  Maszyny_dziewiarskie
  Firma posiada szeroki asortyment części do maszyn szwalniczych oraz maszyny szwalnicze, również specjalistyczne.
 • MEGA

  Maszyny_dziewiarskie
  Firma oferuje maszyny do szycia i overlocki producentów takich jak Elna i Toyota. Na stronie zapoznasz się z ofertą oraz informacjami o firmie.
 • Sklep internetowy Dom, Wnętrze

  Dom i ogród
  Sklep internetowy z szerokim asortymentem artykułów wyposażenia mieszkania, domu i biura: od zegarów, poprzez ławy i stoły, po firany, koce i pościel.
 • AGD

  AGD
  Sklep internetowy oferujący m.in.: odkurzacze, kosze na śmieci, sprzęt do utrzymania czystości, garnki emaliowane i ze stali nierdzewnej, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, suszarki z dyfuzorem, prostownice, karbownice, falownice, maszynki do strzyżenia włosów, elektryczne maszynki do golenia, akcesoria do pielęgnacji paznokci, szybkowary, maszynki do mięsa oraz do krojenia chleba i wędlin, czajniki metalowe i elektryczne.


:: www.szwalnia.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.szwalnia.pl

Ulica: ul. Czartoryskiego 16

Miasto: Łódź
Kod: 95-030
NIP: 729-10-62-190

Telefon: 042 212 14 50
Opis:

Szukasz nowoczesnych, wytrzymałych i jednocześnie sprawdzonych urządzeń szwalniczych? Koniecznie odwiedź stronę firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów tego rodzaju urządzeń na rynku polskim. W naszej firmie kupisz wszystko to, co niezbędne, dla wyposażenia każdego zakładu zajmującego się krawiectwem. Sprzedajemy urządzenia fabrycznie nowe, sprzęt już używany, a także części zamienne do maszyn pochodzących od różnych producentów.