Podobne strony

 • Przewozy pracownicze, wynajem autokarów Warszawa

  Turystyka i podróże
  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą świetną ofertą powiązaną z wynajmem ekskluzywnych autokarów. Nasza Firma-Tandem prowadzi usługi powiązane z transportem turystycznym każdych zaintrygowanych jednostek. Otwarcie Poprowadzimy współpracę z biurami turystycznymi, ze szkołami jak i zarówno z klientami indywidualnymi. Stawiamy na kompletny komfort i bezpieczeństwo w podróży. To pierwsze zagwarantujemy dzięki wysokim fotelom, oraz klimatyzacji dla każdego pasażera. Nasze autobusy zaopatrzone są w telewizory, wc i barki. Większe autokary posiadają duże luki na bagaż, oraz miejsce na podręczną torbę. Możecie być pewni, że owo drugie- bezpieczeństwo docenia się u naszych wyszkolonych kierowców z minimum 10 letnim doświadczeniem. Chcemy, żeby każda nowa podróż, stała się dla państwa zabawą i zadowoleniem ze wspólnej współpracy. Oferujemy szeroki standard techniczny. Nasze pojazdy są w pełni wydajne i zdecydowane na daleką wycieczkę. Jeśli potrzebują państwo uzyskać więcej wiadomości zaprasz
 • Przewozy autokarowe Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Najlepiej jest umówić się najpierw z przewoźnikiem telefonicznie, ponieważ każdy z nas ma inne oczekiwania, które dobrze byłoby spełnić. Jest to oczywiście możliwe pod warunkiem, że zdecydujemy się na wynajęcie odpowiedniego samochodu lub przewoźnika. Na wyjazd za granicę możemy przecież wykorzystać zarówno przewozy autokarowe warszawa, wynajem autokarów warszawa, jak i wynajem busów warszawa. Tylko od nas zależy, do jakiej firmy skierujemy swoje kroki. Najlepiej do znanej, cenione.
 • BO-DO-AG wynajem autokarów Mokotów

  Ekonomia
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BO-DO-AG Przewozy Autokarowe z Warszawy! Dzięki niej, wszelka podróż będzie spokojna oraz komfortowa. Mogą tu Państwo wynająć nowoczesne, komfortowe iw szczególności w pełni sprawne autokary. Posiadają one każde wymagane licencje i certyfikaty, uwierzytelniające ich niezawodności. Przedsiębiorstwo zatrudnia również wysoce wyspecjalizowanych kierowców, którzy zatroszczą się o spokojną oraz bezpieczną podróż. Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesna flota samochodowa czy dbałość o najlepszą jakość obsługi gwarantują Państwu całkowite zadowolenie z usług firmy. By dowiedzieć się więcej o propozycji przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
 • Active Trans przewozy osobowe, wynajem busów Warszawa

  Turystyka i podróże
  Najlepsze przewozy autokarowe Warszawa tylko za pośrednictwem firmy transportowej Active Trans. Działamy według prostych zasad: wysokie bezpieczeństwo, satysfakcja pasażerów, komfortowe warunki podróżowania i kulturalni, wykwalifikowani kierowcy. Transport autokarowy z nami to czysta przyjemność, atrakcyjna cena i gwarancja wysokiej jakości. Jeśli szukasz więc firmy oferującej wynajem busów lub wynajem autokarów w Warszawie koniecznie zainteresuj się naszą ofertą.
 • Przewozy autokarowe Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Przewozy autokarowe realizowane przez przewoźników charakteryzują się dbałością o wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Sama usługa, z kolei dopasowywana jest do potrzeb oraz wymagań klientów. Podobnie wygląda sytuacja z wynajmem busów. Tu również oferta kierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Wynajem busa lub innego samochodu dostawczego (bo takie również znajdują się w naszej flocie) wiąże się tylko z załatwieniem spraw formalnych.


:: Wynajem autokarów Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.autokary.biz

Ulica: Foksal 12/14

Miasto: Warszawa
Kod: 00-366
NIP: 1131823903

Telefon: 22 616 23 25
Opis:

Biuro podróży Top Travel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyło firmę córkę, która to specjalizuje się w wynajmie autokarów. Firma ta proponuje autokary znanych marek. Wśród nich są nowoczesne Mercedesy, które wyposażone są w barek, toaletę, a także w odtwarzacze DVD. Podróżujący z firmą Top Travel mają zapewnione ubezpieczenie, które obowiązuje podczas całej podróży. Na życzenie klienta, firma Top Travel organizuje również wycieczki objazdowe z przewodnikiem.