Podobne strony

 • Niekonwencjonalne sposoby leczenia

  Medycyna niekonwencjonalna
  Doskonała strona dla tych, którzy chcą poczytać o różnych rodzajach medycyny niekonwencjonalnej.
 • Jak wyleczyłem się głodem i dietą - Romuald Stanisławski

  Zdrowe życie
  Autor pokrótce opowiada swoje doświadczenia z chorobami dróg oddechowych, układu krążenia, żołądka i układu moczowego oraz zastosowaniem okresowych głodówek, makrobiotyki i specjalnych diet w leczeniu dolegliwości; poleca książkę, w której opisał sposoby, dzięki którym odzyskał zdrowie; rekomendacja i recenzja - doc. dr med. hab. Kinga Wiśniewska-Roszkowska.
 • Polyerga

  Onkologia
  Znajdziesz tutaj informacje o preparacie stosowanym w terapii leczenia nowotworów. Ponadto dowiesz się czym jest nowotwór, jak można z nim walczyć, poznasz opinie lekarzy na temat leku oraz literaturę fachową. Dla zainteresowanych leczeniem przy pomocy preparatu, koszty terapii, cennik oraz możliwość złożenia zamówienia.
 • Zdrowa Żywność

  Zielarstwo
  Witryna internetowa poświęcona szeroko rozumianemu zdrowemu stylowi życia.
 • Vitmat Produkcja materacy dla dzieci

  Sklepy internetowe
  Firma Vitmat Jest znanym i cenionym producentem w europie materacy lateksowych i piankowych dla dzieci i młodzieży. Wszystkie półfabrykaty stosowane w produkcji materacy posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz spełniają restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej. Dzianiny stosowane do pokrowców są produkcji polskiej wyprodukowane specjalnie dla nas przez Fabrykę Dzianin Teofilów. Dbamy o najmniejszy szczegół aby Twoje dziecko było zdrowe i szczęsliwe


:: Biomedeo - Centrum Makrobiotyczno-Medyczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.biomedeo.pl

Ulica:

Miasto: Dębica
Kod:
NIP:

Telefon: 668 436 472
Opis:

Oficjanla strona BioMedeo,
Nasza Idea to uświadamianie jak największej grupie osób, jak bardzo to, co spożywamy ma wpływ na cały ludzki organizm, zdrowie, samopoczucie i siły witalne. Na stronie informacje o szkoleniach, przepisy kulinarne, przydatne informacje i wiele więcej.
Zapraszamy