Podobne strony

 • Mikroland sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  W ofercie firmy znajdziesz komputery i osprzęt do nich, oprogramowanie systemowe, biurowe oraz wspomagające działalność przedsiębiorstw (m.in. CDN, Kamsoft, Subiekt). Aplikacje edukacyjne i rozrywkowe są również dostępne. Ponadto firma świadczy usługi w zakresie projektowania i instalacji komputerowych sieci WAN i LAN oraz usługi serwisowe.
 • Infocentrum sp. z o.o.

  Obsługa firmy
  Oprogramowanie dla banków, aptek, sklepów i hurtowni. Instalacja sieci komputerowych, podłączanie do internetu.
 • Eurosoft sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie wspomagające pracę niewielkich przedsiębiorstw - w szczególności aptek. W ofercie pakiety EuroApteka i EuroBazyl.
 • Kom-Pakt sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie z dziedziny zarządzania, głównie dla rozgłości radiowych, hurtowni farmaceutycznych, przedsiębiorstw komunalnych. System KOM-PRO.
 • SygNet sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Producent zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem - systemy dla branży chłodniczej, farmaceutycznej oraz dystrybutorów gazów technicznych. Firma jest także Integratorem systemów informatycznych.


:: ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.am24.pl

Ulica: Ryżowa 49

Miasto: Warszawa
Kod: 02-495
NIP:

Telefon: 22 628 20 54
Opis:

W trakcie chłodnych miesięcy spada odporność naszego organizmu, warto więc szczególnie zadbać o to, by go wzmocnić. Zarówno w tym, jak i w szybkim wyleczeniu drobnych infekcji, pomoże Ci apteka internetowa Am24. Oferujemy obszerny katalog leków, suplementów witamin i minerałów oraz preparatów ziołowych i homeopatycznych. Ponadto, na stronie Am24 znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących dbania o zdrowie, przydatną encyklopedię leków, oraz różnorodne kalkulatory medyczne.