Podobne strony

 • Narzędzia

  Urządzenia, narzędzia
  Internetowa sprzedaż elektronarzędzi oraz szeroki zakres osprzętu renomowanych firm: Metabo, Bosch, Festool, Protool, Makita, Milwaukee, Perles, Proxxon, Skil Steinel. Branżowy katalog firm, giełda elektronarzędzi. Sprzedaż wiertarek, wkrętarek, szlifierek kątowych, młotków, kluczy, śrubokrętów, wkrętaków, pilarek i frezarek.
 • Inter-Vis Sp. z o.o.

  Ogrodnictwo
  Firma jest polskim eksporterem i importerem narzędzi, współpracuje z ponad 200 dostawcami z terenu całej Polski oraz z polskimi spółkami za granicą ponadto posiada własną sieć sprzedaży na całym świecie.
 • Insta-Lux

  Systemy mocowań
  Hurtownia śrub, materiałów spawalniczych, narzędzi, elektronarzędzi, lin i innych materiałów. Na stronie m.in.: informacje o firmie, oferta i formularz zapytania ofertowego.
 • P.W."ZG"

  Handel wyrobami hutniczymi
  W ofercie firmy znajdziesz materiały, narzędzia i akcesoria do spawania, cięcia, lutowania; narzędzia ścierne; elektronarzędzia i maszyny; narzędzia pneumatyczne i akcesoria, a także narzędzia do obróbki skrawaniem stali i metali nieżelaznych, materiałów trudnoobrabialnych; nieiskrzące oraz wyroby z metali kwaso i żaroodpornych. Więcej szczegółów na temat oferty i samej firmy - na stronie.
 • Techno-Hurt - Profesjonalne Systemy Narzędziowe

  Przemysł maszynowy
  Firma zajmuje się sprzedażą systemów narzędziowych (elektronarzędzi; narzędzi ręcznych, pomiarowych, skrawających), a ponadto wyposażaniem warsztatów i tworzywami sztucznymi. Szczegółowa foto oferta zamieszczona jest na stronie.


:: Bydgoska Hurtownia Narzędzi VISŁA ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.visla.pl

Ulica: Koronowska 35A

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Kod: 85-405
NIP: 967-11-29-553

Telefon: 52 327 78 06
Opis:

Płytki skrawające lamina, trzpienie frezarskie, uchwyty tokarskie, imadła maszynowe, głowice frezarskie, wiertła do stali, noże tokarskie, frezy węglikowe, vertex, gwintowniki maszynowe, noże tokarskie – to i wiele innych produktów znajdą Państwo w hurtowni narzędzi Visła w Bydgoszczy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, porady udzielone przez doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych sprzedawców oraz atrakcyjne promocje. Na stałych klientów czekają specjalne udogodnienia, takie jak rabaty oraz