Podobne strony

 • Narzędzia

  Urządzenia, narzędzia
  Internetowa sprzedaż elektronarzędzi oraz szeroki zakres osprzętu renomowanych firm: Metabo, Bosch, Festool, Protool, Makita, Milwaukee, Perles, Proxxon, Skil Steinel. Branżowy katalog firm, giełda elektronarzędzi. Sprzedaż wiertarek, wkrętarek, szlifierek kątowych, młotków, kluczy, śrubokrętów, wkrętaków, pilarek i frezarek.
 • Inter-Vis Sp. z o.o.

  Ogrodnictwo
  Firma jest polskim eksporterem i importerem narzędzi, współpracuje z ponad 200 dostawcami z terenu całej Polski oraz z polskimi spółkami za granicą ponadto posiada własną sieć sprzedaży na całym świecie.
 • MERAZET S.A. Centrala Techniczno-Handlowa Sprzętu Komputerowego i Kontrolno-Pomiarowego

  Sprzęt laboratoryjny
  Firma działa na wyspecjalizowanym rynku aparatury laboratoryjnej, pomiarowej i urządzeń automatyki. Oferta prezentuje aparaturę optyczną, laboratoryjną, ale również gazowniczą, przemysłową, elektryczną i elektroniczną.
 • BASTA - Narzędzia do ręcznej obróbki drewna

  Narzędzia
  Firma specjalizuje się w narzędziach ręcznych do obróbki drewna. Oferuje: dłuta rzeźbiarskie, stolarskie, tokarskie, a także cykliny, strugi, narzędzia pomiarowe, piły, zaciski stolarskie, materiały do ostrzenia m.in. dłut oraz wiele innych. Prowadzi sprzedaż wysyłkową. Więcej szczegółów - na stronie.
 • Insta-Lux

  Systemy mocowań
  Hurtownia śrub, materiałów spawalniczych, narzędzi, elektronarzędzi, lin i innych materiałów. Na stronie m.in.: informacje o firmie, oferta i formularz zapytania ofertowego.


:: Bydgoska Hurtownia Narzędzi VISŁA ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.visla.pl

Ulica: Koronowska 35A

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Kod: 85-405
NIP: 967-11-29-553

Telefon: 52 327 78 06
Opis:

Płytki skrawające lamina, trzpienie frezarskie, uchwyty tokarskie, imadła maszynowe, głowice frezarskie, wiertła do stali, noże tokarskie, frezy węglikowe, vertex, gwintowniki maszynowe, noże tokarskie – to i wiele innych produktów znajdą Państwo w hurtowni narzędzi Visła w Bydgoszczy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, porady udzielone przez doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych sprzedawców oraz atrakcyjne promocje. Na stałych klientów czekają specjalne udogodnienia, takie jak rabaty oraz