Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Padjas

  Reklama
  Agencja opracowuje misje i strategie reklamowe dla firm i produktów. Zajmuje się projektowaniem i nadzorem poligraficznym wszelkiego rodzaju druków (od ulotki poprzez inserty po billboardy). Oferta Agencji to również wszelkiego rodzaju formy z zakresu CI (loga, listy, identyfikatory, gadżety) oraz elementy z zakresu wyposażenia wnętrz i wystawiennictwa. Agencja przygotowuje również kompletne kampanie reklamowe w radiu - od produkcji reklamy, przez wybór stacji po monitorowanie reklam.
 • MAX-FLIZ

  Glazura, terakota
  Dystrybutor ceramiki łazienkowej włoskiej oraz hiszpańskiej, wyposażenia łazienek w sanitariaty oraz wanny i kabiny prysznicowe. Świadczy usługi projektowe wnętrz łazienkowych oraz transportu.
 • AWA - Autorski Warsztat Architektury

  Usługi architektoniczne
  Pracownia architektoniczna AWA: reprezentacyjne wnętrza dla firm i instytucji, wnętrza domów i mieszkań, budynki mieszkalne, usługowe i biurowe, domy jednorodzinne.
 • Deko

  Przygotowywanie stoisk
  Projektuje: wnętrza biurowe, sklepowe i mieszkalne, stoiska targowe i handlowe, indywidualne systemy targowe.
 • Art. Expo

  Przygotowywanie stoisk
  Wykonujemy jako nieliczni w środowisku wystawienniczym stoiska nietypowe o bardzo wysokim standardzie, często wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania zawarte w projektach autorskich. Ponadto, wykonujemy stoiska o typowej zabudowie systemowej, jak również zajmujemy się wystrojem wnętrz stałych (sklepów i biur).


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Projektowanie i aranżacje wnętrz. Home staging. ::

Nasza ocena:
Adres: www.kvadratdesign.pl

Ulica: Zamiejska

Miasto: Katowice
Kod: 40-772
NIP: 634-177-24-39

Telefon: 535944947
Opis:

Kvadrat Design to autorska pracownia architektury wnętrz, w ramach której oferuję moją otwartość, rzetelność, zapał i profesjonalizm by projektować dla Państwa wnętrza domów, mieszkań, apartamentów, restauracji, biur, gabinetów, salonów kosmetycznych.