Podobne strony

 • Do Porządku – firma sprzątająca na terenie Warszawy.

  Regionalne
  Doprowadzimy Twoje mieszkanie Do Porządku. Oferujemy: - jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów, - regularny harmonogram sprzątania, - usługi porządkowe po remoncie. Firma sprzątająca Do Porządku zapewnia profesjonalny sprzęt oraz środki czystości. Oferujemy również: - mycie okien, - prasowania; - mycie szafek wewnątrz, - czyszczenia fug. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu!
 • Pranie dywanów Warszawa

  Firmy wg branży
  Doczysta.eu to profesjonalna firma sprzątająca. Usługi jakie wykonujemy to: sprzątanie biur, mieszkań i domów. Nasza specjalność to: pranie dywanów, pranie wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy do prania dywanów. Ponieważ zależy nam na usługach najwyższej jakości pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
 • Sprzątanie Warszawa

  Firmy wg branży
  Nasza firma od 1997 roku specjalizuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów biurowych, myciem okien, praniem wykładzin i dywanów. Zajmujemy się także pielęgnacją terenów zielonych. W okresie zimowym odśnieżamy chodniki, parkingi, dachy.
 • Mycie okien Warszawa

  Ekonomia
  F.U.S "GLOSS" specjalizuje się w profesjonalnym myciu okien, parapetów, futryny, ramy okienne, szyb. Zajmujemy się także myciem okien po pracach remontowo - budowlanych. Mycie z podnośnika, alpinistyczne. Mamy 15-letnie doświadczenie w usługach profesjonalnego sprzątania.
 • Odśnieżanie - sprzątanie biur Warszawa

  Ekonomia
  Nasza Firma zajmuje się odśnieżaniem obiektów biurowych, odśnieżaniem posesji wokół domów, odśnieżaniem parkingów, odśnieżaniem chodników, posypywaniem środkami chemicznymi terenów zewnętrznych, pryzmowaniem, wywozem śniegu do utylizacji.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Sprzątanie biur Warszawa - Usługi ::

Nasza ocena:
Adres: sprzataniebiur.waw.pl

Ulica: Odkryta 44L/15

Miasto: Warszawa
Kod: 03-140
NIP: 5241184576

Telefon: (22) 889 74-04
Opis:

F.U.S. "GLOSS" wykonuje usługi kompleksowego sprzątania obiektów biurowych, budynków, mieszkań, apartamentów, biur. Specjalizujemy się w praniu i usuwaniu plam z wykładzin i dywanów. Myjemy okna wewnątrz, a także zewnątrz budynku tradycyjne, alpinistyczne oraz z podnośnika. Zajmujemy się ogrodnictwem, a w sezonie zimowym odśnieżamy chodniki, parkingi, dachy.