Podobne strony

 • GLOB-SAT

  TV satelitarna i kablowa
  Sprzedaż satelitarnych tunerów cyfrowych, instalacji antenowych i akcesoriów. Montaż, doradztwo.
 • Cyfryzacja w Polsce | Serwis Informacyjny | Polska Telewizja

  Media i społeczeństwo
  Serwis informacyjny poświęcony tematowi cyfryzacji w Polsce i nie tylko. Aktualności, wydarzenia, technologie, nowości w postaci artykułów, materiałów video, YouTube głównie z zakresu telewizji cyfrowej. Dodatkowo FAQ i słowniczek techniczny.
 • Spotkania Warszawskie - konferencja

  Ekonomia
  Spotkania Warszawskie to polsko-francuska konferencja, której tematem w 2014 roku będzie gospodarka cyfrowa i wyzwania stojące przed Europą. 15 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie politycy, biznesmeni, przedstawiciele start-upów oraz ludzi nauki rozmawiać będą o nowych technologiach i cyfryzacji świata, która wpływa na całą gospodarkę. Spotkania Warszawskie to nie tylko seria debat, ale również okazja do swobodnej wymiany myśli ze wszystkimi uczestnikami z Polski i Francji.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Cyfrowy Doradca - Poradniki dotyczące Telewizji Cyfrowej ::

Opis:

Jak odbierać cyfrową telewizję naziemną?

Do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej nie jest potrzebna specjalna antena. W okresie przejściowym nadawany jest jednocześnie sygnał cyfrowy i analogowy. Jest to czas, w którym każdy chcący nadal oglądać darmową telewizję naziemną, powinien przygotować się do odbioru telewizji cyfrowej.