Podobne strony

 • Akademia Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Warszawie

  Uczelnie muzyczne
  Strona poświęcona historii oraz aktualnej działalności artystycznej, naukowej i pedagogicznej największej polskiej uczelni muzycznej; zawiera zasady naboru na studia, strukturę organizacyjną (Wydziały: Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki, Fortepianu, Klawesynu i Organów, Instrumentalny, Wokalny, Edukacji Muzycznej, Reżyserii Dźwięku).
 • Jakub Markowski Home Page

  Wydarzenia, imprezy - klasyka
  Strona domowa młodego pianisty. Znajdziesz tu dossier oraz trochę informacji o nagrodach zdobytych przez muzyka.
 • 50 najlepszych filmów

  Inne
  Znajdziesz tutaj listę pięćdziesięciu, zdaniem twórcy strony, najlepszych filmów ułożonych alfabetycznie. Możesz przeczytać ich streszczenie oraz obsadę.
 • Akcesoria muzyczne

  Sklepy muzyczne
  Oferta wyrobów producenta ław i taboretów do pianin i fortepianów oraz pulpitów do nut. Na stronie opisy i zdjęcia oraz dane teleadresowe firmy.
 • MAES-TRIO

  Klasyka
  Prezentacja zespołu instrumentalnego MAES-TRIO (fortepian-skrzypce-klarnet) - sylwetki wykonawców, fragmenty utworów w mp3, repertuar, występy, zdjęcia.


:: Społeczna Szkoła Muzyczna II st. Polski Instytut Muzyczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pim.edu.pl

Ulica:

Miasto: Łódź
Kod:
NIP: 729-263-37-95

Telefon: 042 632 92 68
Opis:

Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia w Łodzi prowadzona jest przez Polski Instytut Muzyczny. W szkole możliwa jest nauka na takich instrumentach jak: akordeon, fortepian, gitara, flet poprzeczny, kontrabas, klarnet, saksofon, skrzypce, trąbka i puzon. Możliwa jest też nauka śpiewu solowego. Zajęcia prowadzą wybitni pedagodzy z czołowych łódzkich szkół oraz z Akademii Muzycznej w Łodzi. Oferta szkoły muzycznej skierowana jest do osób chcących zostać profesjonalnymi muzykami.