Podobne strony

 • Getz International Travel

  Serwisy informacyjne
  Biuro podróży specjalizuje się w obsłudze firm (organizacja wyjazdów motywacyjnych mających na celu integrację i szkolenia pracowników) oraz w organizowaniu wypoczynku i wczasów. Na stronie znajdziesz katalog wakacyjny TUI, oferty last minute, promocje biletów lotniczych (LOT, Lufthansa, Alitalia) oraz możesz dokonać rezerwacji biletów lotniczych, pokoi hotelowych i samochodów (rezerwacja i sprzedaż miejsc w systemie worldspan).
 • Biuro Turystyki Zagranicznej

  Biura podróży
  Firma proponuje aktywny wypoczynek w kraju (zwłaszcza na Podlasiu) i za granicą (przede wszystkim na Litwie i Białorusi, ale też np. w Republice Południowej Afryki). Organizuje również szkolenia, konferencje i wyjazdy motywacyjne na terenie północno-wschodniej Polski. Poznaj dokładną ofertę firmy.
 • Visa Travel

  Biura podróży
  Specjalistyczne biuro podróży nastawione na obsługę firm i przedsiębiorstw z zakresu: organizowania wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych, wyjazdów branżowych, wyjazdów szkoleniowych i konferencji oraz wyjazdów na krajowe i międzynarodowe targi i wystawy. Na stronie m.in.: informacje o firmie, charakterystyka oferty (w tym wycieczki do wielu egzotycznych krajów) oraz wykaz klientów.
 • Mega Travel Sp. z o.o.

  Biura podróży
  Strona organizatora wyjazdów letnich do Grecji, Chorwacji, Hiszpanii oraz zimowych do Austrii, Czech i Słowacji. W jego ofercie znajdziesz ponadto wycieczki objazdowe, kolonie, obozy, szkolenia i konferencje, a także ofertę last minut kilkudziesięciu biur podróży. Szczegółowe zilustrowane zdjęciami informacje - na stronie.
 • Beyond Travel Club - biuro podróży

  Biura podróży
  Turystyka zagraniczna i krajowa. Wyjazdy indywidualne i grupowe. Organizacja imprez na zlecenie, obsługa firm (sprzedaż biletów lotniczych, organizacja konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń). Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę oraz informacje o firmie.


:: Wyjazdy dla firm, Incentive, konferencje, szkolenia ::

Nasza ocena:
Adres: www.vbt.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy specjalistami z zakresu organizacji wyjazdów dla firm. Rozumiemy biznes jak nikt inny. Przygotowujemy zarówno wyjazdy typu Incentive Travel czyli wyjazdy motywacyjne, jak i imprezy motywacyjne, wyjazdy szkoleniowe, a także konferencje. Niezwykle bogate doświadczenie naszych pracowników gwarantuje, że organizowany przez nas wyjazd biznesowy spełni Państwa oczekiwania, a w rezultacie pozwoli na osiągnięcie założonego przez Państwa celu.