Podobne strony

 • Tornado

  Przemysł maszynowy
  Strona firmy handlowej oferujacej elektronarzedzia, śruby, młoty, wkręty.
 • RAB Technika Diamentowa

  Prace ziemne, betonowe
  Wycinanie otworów w stropach i w ścianach betonowych techniką diamentową, bezpyłowo i bezudarowo. Cięcie betonu, żelbetonu, wiercenie otworów w betonie. Rozbiórki selektywne. Wzmacnianie konstrukcji budowlanych Sika CarboDur, taśmy węglowe.
 • ul. Czarnieckiego 23

  Firmy wg branży
  Mająca swoją siedzibę w Jaworznie, firma P.H.U. ALFA, zaprasza do skorzystania ze swoich usług związanych z wszelkiego rodzaju cięciem i wierceniem w betonie. Wysoko kompetentny personel oraz współczesny sprzęt, umożliwiają dokonanie utrudnionych prac solidnie i punktualnie. Tniemy ściany i stropy o grubości do 73,5 cm, a otwory przelotowe drążymy o średnicy do 1000mm i długości nawet kilku metrów. W naszej ofercie znajdą Państwo dokładne cięcie ścian i stropów pod otwory drzwiowe lub okienne, prace demontażowe i wyburzenia, wiercenia otworów przelotowych pod rury, kanały wentylacyjne, przewody, wiercenie otworów pod kotwy lub pręty zbrojeniowe.Szczegóły na stronie:
 • Arcad - rozbiórki techniczne

  Firmy wg branży
  Oferujące rozbiórki techniczne przedsiębiorstwo Arcad działa w branży budowlanej od 2004 roku. Firma posiada więc niezbędne doświadczenie, oferując między innymi profesjonalne rozbiórki techniczne przeprowadzane przy pomocy robota wyburzeniowego sterowanego radiowo. Firma oferuje też szereg usług w zakresie cięcia piłami tarczowymi, linowymi, drogowymi jak również i w zakresie rozbiórek mechanicznych.
 • Wiercenie betonu

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się wszelkimi pracami z zakresu techniki diamentowej, takimi jak: cięcie betonu, wiercenie otworów cylindrycznych. Posiadamy duże doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala nam sprostać każdemu zadaniu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.


:: ALFA Wyburzenia ::

Nasza ocena:
Adres: http://phualfa.info

Ulica: ul. Czarnieckiego 23

Miasto: Jaworzno
Kod: 43-600
NIP:

Telefon: 502 426 703
Opis:

P.H.U. Alfa, działająca na polskim rynku od ponad 10-ciu lat, specjalizuje się w wykonywaniu prac z obszaru techniki diamentowej. Nasza oferta zawiera: wiercenie otworów pod kotwy albo pręty zbrojeniowe, wiercenie otworów przelotowych pod kable, kanały wentylacyjne i rury, jak również cięcie ścian, posadzek oraz stropów do grubości 73,5 cm. Dodatkowym profilem naszej działalności jest wykonywanie wyburzeń i przeróżnego typu prac demontażowych oraz korekcyjnych.