Podobne strony

 • Ekodrób S.A.

  Drób
  Spółka poleca swoje produkty - przetwory drobiowe z mięsa indyczego. Zakład zajmuje się także produkcją, ubojem i obróbką każdego rodzaju drobiu.
 • Storyb

  Ryby - handel i usługi
  Strona firmy Storyb. Zajmuje się ona przetwarzaniem ryb słodkowodnych, transportem ryb żywych itd..
 • PAL gama Sp. z o.o.

  Półprodukty
  Firma oferuje usługi w zakresie doradztwa dla przemysłu spożywczego, a pośród proponowanych produktów znaleźć można etanolowe substancje aromatyczne, mieszanki piekarnicze i cukiernicze oraz preparaty do produkcji wyrobów garmażeryjnych.
 • Agro-Handel

  Przemysł mięsny
  W ofercie firmy przetwórstwo mięsne i produkcja oraz sprzedaż mięsa: wieprzowiny, wołowiny, drobiu, półtusz, kiełbas, wędzonek, podrobów, pieczeni i innych produktów mięsnych. Na stronie m.in.: o firmie, oferta, osiągnięcia, sponsoring, kontakt.
 • PRODROB

  Przemysł mięsny
  Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu PRODROB we Wrocławiu. Jej oferta to ponad 500 pozycji, począwszy od mięsa drobiowego w postaci całych tuszek kurcząt i indyków poprzez elementy dzielone z kurcząt, indyków, kaczek i gęsi, mięsa wieprzowego i wołowego w pełnym asortymencie aż po wędliny, wyroby garmażeryjne i konserwy.


:: Delikatesy Rybne Krewetka – przetwory rybne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.delikatesyrybnekrewetka.pl/

Ulica: Pilotów 3

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-460
NIP:

Telefon: (58) 556 58 70Kategorie:

Opis:

Lekarze zalecają, by w naszej diecie jak najczęściej pojawiały się ryby. Dla tych, którzy nie wiedzą, ekspresowo możemy napisać, że mają spore ilości białka, składników mineralnych, witamin, ale i tłuszczów, w tym tych korzystnych nienasyconych omega-3. To właśnie one tłumią stany zapalne i hartują organizm. Konsumowane regularnie i w adekwatnych ilościach mogą zapobiegać rozwojowi nadciśnienia, miażdżycy, czy nawet chorób układu krążenia. Wszystko to są pierwszorzędne powody, by włączyć ryby do swojej diety. Żeby zakochać się w rybach należałoby spróbować ich różnych rodzajów i w wielu formach, ale do tego wypada mieć ich dobry wybór. Właśnie dlatego wskazane jest zajrzeć do Delikatesów Rybnych Krewetka oczywiście w Gdańsku. Oczywiście, bo jednak – mimo tego, że dziś właściwie wszystko można kupić wszędzie, jednak ryby kojarzą się z morzem. Tu ponadto tradycję rybną starają się wesprzeć oferując klientom bogaty wybór wszelkich rodzajów ryb i owoców morza. Całość w kilku wersjach: świe