Podobne strony

 • CarTeam - Wypożyczalnia samochodów

  Motoryzacja i transport
  Wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje samochody różnych marek i typów. W promocji podstawiamy samochody gratis do klienta. Zobacz nasze ceny.
 • Wypożyczalnia Aut Warszawa

  Firmy wg branży
  Dziś na rynku samochodowym niezwykle kolosalną renomą weseli się firma znana nam, jako AutoOdZaraz. Jednostka ta rozróżnia się bardzo długą tradycją oraz wysoką formą, toteż również zdobyła sobie duże uznanie pośród kontrahenrów, jacy to niezmiernie chętnie używają z jej posług. Każdy interesant w firmie, jaką jest Wynajem Aut Warszawa, - AutoOdZaraz może wyselekcjonować dla siebie odpowiedni wóz oraz napawać się z jego stosowania w okresie, w jakim to przewiduje umowa. Taka jednostka realizuje
 • Wynajem samochodów

  Motoryzacja i transport
  Prawie każdy klient wie, że trudności z samochodem są strapieniem masy kierowców. Każdy z nas potrzebuje w pewnym momencie samochodu zastępczego. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody dostawcze o różnej ładowności a także auta osobowe niższej i wyższej klasy. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wynajmu aut w naszej firmie, gdyż wyjaśni on wiele istotnych dla obu stron kwestii. Jesteśmy gwarantem najniższych cen w Warsza
 • Wynajem mikrobusów Warszawa

  Firmy wg branży
  Firma Kaprys Bus to gwarancja profesjonalizmu i bezpiecznego transportu osób. Jakość usług potwierdza grono zadowolonych Klientów. Każde zlecenie traktowane jest priorytetowo.
 • Wypożyczalnia samochodów Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Potrzebujesz wypożyczyć samochód w Warszawie? Gorąco zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty firmy BM Auto. Nasza flota samochodów to jedynie nowe samochody z niskimi przebiegami oraz bogatym wyposażeniem. Staramy się do każdego klienta podejść indywidualnie i spełnić jego oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy także możliwość wynajmu samochód z kierowcą. Pełen cennik i warunki najmu znajdziecie Państwo na naszej stronie www.bm-auto.pl lub w naszym salonie w Warszawie.


:: TRANS IMPERIAL - wynajem busów warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.trans-imperial.pl/

Ulica: Grochowska 173/24

Miasto: Warszawa
Kod: 04-111
NIP:

Telefon: 511-819-251
Opis:

Szukasz zaufanego, taniego przewoźnika, z wieloletnim doświadczeniem w branży - zapraszamy do współpracy z firmą TRANS IMPERIAL. Do tego zajmujemy się wynajmem rozmaitego typu pojazdów - samochodów, ekskluzywnych limuzyn, autobusów i busów. Ręczymy najwyższą jakość świadczonych usług i idealny stan oferowanych pojazdów. Posiadamy wymagane licencje oraz certyfikaty świadczące o naszej wiarygodności jako solidnym przewoźniku. Więcej o nas na stronie: