Podobne strony

 • Zawodowe Studium Informatyczno-Ekonomiczne

  Nauki ścisłe
  Szkoła prowadzi kształcenie na kierunkach: specjalista informatycznej obsługi przedsiębiorstw, specjalista księgowości komputerowej, specjalista technik informatycznych, specjalista obsługi sekretariatu, specjalista informatycznej obsługi przedsiębiorstw, specjalista księgowości komputerowej, specjalista technik informatycznych, specjalista obsługi sekretariatu; na stronie szczegóły kształcenia, informacje o zajęciach językowych, możliwości zdobywania dodatkowych kwalifikacji.
 • Bydgoska Szkoła Informatyki

  Bydgoszcz
  Szkoła publiczna, której absolwenci po dwóch latach nauki otrzymują państwowy dyplom i tytuł technika informatyka, uczniowie mogą pobierać naukę w dwóch systemach: stacjonarnym (dziennie i wieczorowo) i zaocznym (8 zjazdów w semestrze). Na stronie informacje o bazie dydaktycznej i lokalizacji szkoły.
 • Zawodowe Studium Turystyczno-Hotelarskie

  Inne
  Studium prowadzące jednoroczną naukę na kierunku "specjalista obsługi turystyki i hotelarstwa" przedstawia szczegóły kształcenia, swą bazę dydaktyczną, możliwości zdobycia kwalifikacji pilota wycieczek, wychowawcy kolonijnego, agenta ubezpieczeniowego pilota wycieczek, wychowawcy kolonijnego i agenta ubezpieczeniowego, można przygotować się do egzaminów językowych FCE i DaF Instytutu Goethego.
 • Bydgoska Szkoła Turystyki

  Inne
  Szkoła kształci w dwuletnim kierunku zawodu technik obsługi turystycznej, absolwenci otrzymują państwowy dyplom i tytuł technika obsługi turystycznej, mają okazję uzyskać dodatkowe kwalifikacje i nauczyć się języków obcych.
 • Bielska Szkoła Menedżerów

  Szkoły policealne
  BSM jest szkołą społeczną o uprawnieniach szkół publicznych, oferującą możliwość kształcenia w liceum ogólnokształcącym oraz policealnym studium zawodowym.


:: szkoły policealne wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: www.szkolypolicealne.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli szukasz szkoły policealnej, która wprowadzi cię do wykonywania jednego z najatrakcyjniejszych zawodów - aktora - to zapisz się do studium aktorstwa w szkole policealnej ROE. Zawodowi aktorzy z wieloletnim doświadczeniem nauczą cię dykcji i emisji głosu, pokażą zasady pracy z tekstem oraz zaprezentują podstawowe zadanie aktorskie. Będziesz uczestniczył w warsztatach wokalnych i uczył sie zasad interpretacji tekstu w piosence autorskiej. Dostaniesz podstawy ruchu scenicznego i elementy opero