Podobne strony

 • INTAKUS-Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Budownictwa

  Dokumentacja budowlana
  Przedsiębiorstwo prowadzi budowy od projektu do zakończenia realizacji. Na stronie internetowej program działania firmy, katalog projektów, oferta materiałowa, referencje, usługi.
 • Contractor

  Cement
  Producent mieszanek betonowych i betonu towarowego. Posiada świadectwa jakości i aprobaty techniczne. Produkuje również kostkę brukową i prefabrykaty. Na stronie informacje o technologii produkcji i transportu betonu, potencjale zakładu i obiektach współrealizowanych.
 • BASERO

  Cement
  Spółka produkuje mieszanki betonowe i służy transportem materiałów budowlanych oraz kruszyw. Prowadzi także handel materiałami budowlanymi.
 • GORAŻDŻE S.A.

  Cement
  Cementownia produkuje i sprzedaje wyroby dla przemysłu materiałów budowlanych. W szczególności cementu, klinkieru, wapna, wapienia, iłów i betonu. Zakład prowadzi punkty sprzedaży detalicznej, eksploatację surowców dla przemysłu cementowego oraz świadczy usługi według działalności. Na stronie szeroka informacja o zakładzie, produkcji, zarządzie, stanie finansowym.
 • Cementownia Ożarów

  Cement
  Cementownia produkuje artykuły dla przemysłu budowlanego jak cement, kruszywa, beton. Na stronach www informacje o produktach, lokalizacji oraz danych adresowych.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: AGRO OSAD wywrotka ::

Nasza ocena:
Adres: http://aotrans.pl/

Ulica: Stara 2

Miasto:
Kod: 41-908
NIP:

Telefon: 883 768 015
Opis:

AOTRANS prowadzi swoją aktywność w specjalności przewozu odrzutów i kruszyw od 2004 roku. Funkcjonuje na terenie Bytomia w województwie śląskim, gdzie mieści się jej siedziba. Jej kompleksowa propozycja obejmuje nie tylko usługi transportowe ale także zagospodarowanie odpadów. Dzięki równorzędności z kontrahentami, Klienci AOTRANS mogą nabyć także kruszywa (np. łupki, żużle, żwiry) po atrakcyjnych cenach. Uzupełnienie propozycji firmy są usługi najmu koparko-ładowarki, ładowarki oraz podstawianie kontenerów na gruz i wyburzanie niewielkich obiektów budowlanych. Dzięki majętnemu doświadczeniu nabytemu przez kilka lat aktywności jednostka stara się stale rozbudować swój tabor maszyn oraz ofertę, zapewniając w ten sposób satysfakcję swoim Klientom. Więcej wiadomości na temat firmy odnajdą Państwo na stronie.