Podobne strony

 • Spyphone - profesjonalne podsłuchy telefonów

  Inne
  Zapraszamy po podsłuchy telefonów komórkowych iPhone, Mobile i Symbian oraz oprogramowanie szpiegowskie - podsłuch GSM. Oferujemy program SpyPhone na nowe oraz starsze modele telefonów. Dobór modelu telefonu i wersji oprogramowania dostosowanej do Państwa życzeń i potrzeb oraz instalację, serwis i obsługę zapewniają nasi informatycy, którzy są do Państwa dyspozycji.
 • GERMANO.pl - Akcesoria detektywistyczne, CCTV

  Alarmy, zabezpieczenia
  GERMANO S.C. - sklep internetowy - detektywistyczny, w ofercie sklepu: akcesoria detektywistyczne, miniaturowe podsłuchy i kamery. Lokalizatory pojazdów w oparciu o GSM/GPS. Obszar działania: woj. lubuskie, Zielona Góra, Nowa Sól, Gubin, Krosno Odrzańskie, Gorzów Wielkopolski.
 • SPY PHONE - podsłuchy telefonów komórkowych

  Telefony komórkowe
  P.H.U. Bastion z Gdańska, działająca na rynku elektroniki do inwigilacji i kontrinwigilacji, specjalizuje się w modyfikacjach telefonów komórkowych typu Spy phone. Podsłuchy spyphone-GSM zaspokajają wszelkie potrzeby klientów indywidualnych oraz profesjonalistów, którym narzędzie to jest niezbędne do wykonywania swoich czynności zawodowych. Wykorzystując nasze podsłuchy telefonów komórkowych można chronić swoją rodzinę, tajemnice firmy, kontrolować pracowników, co w efekcie końcowym korzystnie wpłynie na Państwa bezpieczeństwo i komfort psychiczny.
 • Podsłuchy, mini kamery- Sklep detektywistyczny

  Elektronika
  Prowadzony przez nas sklep detektywistyczny ma do zaoferowania Państwu profesjonalne podsłuchy, mini kamery, dyktafony czy lokalizatory GPS. Dodatkowo dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo posiadamy wykrywacze podsłuchów i kamer, zagłuszacze oraz szyfratory rozmów. Jako firma świadczymy także usługi takie jak wykrywanie podsłuchów i kamer szpiegowskich.
 • Podsłuchy na telefon

  Sklepy internetowe
  Telefony z podsłuchem oraz nowoczesne programy szpiegowskie służące do monitorowania telefonów komórkowych oferuje nasz sklep internetowy. W ofercie sklepu znajdują się podsłuchy na telefon najbardziej znanych producentów. SpyPhone umożliwia dyskretny podsłuch rozmów jak i namierzanie komórki a także podsłuch SMS.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Podsłuchy GSM telefonu ::

Nasza ocena:
Adres: http://podsluch-telefonu.pl

Ulica:

Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-001
NIP: 9261568164

Telefon:
Opis:

Nasz sklep internetowy zajmuje się programami pozwalającymi na szpiegowanie telefonu komórkowego. W naszym sklepie dostępne są podsłuchy na większość telefonów bez względu na ich system operacyjny. Posiadając ogromne doświadczenie w dziedzinie monitorowania komórek posiadamy podsłuchy na telefony abonamentowe jak i prepaidowe. Oprócz tego swoim klientom oferujemy gotowe zestawy podsłuchowe w skład, którego wchodzi oprogramowanie szpiegowskie oraz telefon gotowy do użycia.