Podobne strony

 • Instytut Transportu i Handlu Morskiego UG

  Nauki ekonomiczne
  Witryna prezentuje historię oraz bieżącą działalność naukową i dydaktyczną Instytutu (kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalności: Handel Morski, Transport Morski z Informatyką), sylwetki wykładowców oraz współpracę z innymi placówkami.
 • Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW

  Nauki ścisłe
  Strona przedstawia aktualności, pracowników, struktury Wydziału (Instytut Podstaw Budowy Maszyn, Instytut Pojazdów, Instytut Maszyn Roboczych Ciężkich), działalność Klubu Absolwenta, publikacje naukowe pracowników, przebieg studiów magisterskich i inżynierskich .
 • Wydział Transportu PW

  Nauki ścisłe
  Strona zawiera aktualności oraz linki o tematyce transportowej, bazę poczty internetowej pracowników i studentów.
 • Politechnika Radomska

  Politechnika Radomska
  Prezentacja władz i struktury uczelni (Wydziały: Ekonomiczny, Materiałoznawstwa i Technologii Obuwia, Mechaniczny, Nauczycielski, Transportu), regulamin studiów, nuwer czasopisma internetowego "Demiurg".
 • Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

  Zakłady komunikacji
  Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej jest organizacja zrzeszająca przewoźników, producentów taboru i inne podmioty związane z komunikacja miejska. Władze, spis członków, najbliższe imprezy, opis projektu Quattro, dzieje komunikacji zbiorowej w miastach na ziemiach polskich, specyfikacje techniczna taboru w Polsce, zjazdy i konferencje oraz bogaty zbiór publikacji (Biuletyn Komunikacji Miejskiej).


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: ADAR usługi transportowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.adar-transport.pl/

Ulica: Legionowa 6 m20

Miasto:
Kod: 95-070
NIP:

Telefon: 604 96 28 28Kategorie:

Opis:

Nadrzędnym profilem naszej działalności jest świadczenie usług transportowych w obszarzeprzewozu osób. Ofertę naszej firmy transportowej kierujemy przede wszystkim do osób fizycznych, ale także firm, instytucji, szkół, kościołów, hoteli oraz klubów sportowych. Firma Adar zajmuje się transportamilokalnymioraz zagranicznymi. Nasza wiedza orazbogate doświadczenie powodują, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zadania. Rozporządzamynajnowszą flotą (autokary 50 i 54 miejsca, busy 19 oraz 20 miejsc), zapewnia to duży komfort jazdy i bezpieczeństwo. Zatrudniamy doświadczonychkierowców, którzy z pewnością zadbają o jak najlepsze warunki jazdy. Firma transportowa Adar z Aleksandrowa Łódzkiego zachęca Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług! Zapraszamy serdecznie!