Podobne strony

 • ZASTAL Sp z o.o.

  Fizyczna ochrona mienia
  Agencja świadczy usługi w zakresie ochrony osób i mienia, konwojowaniu pieniędzy i papierów wartościowych, usług detektywistycznych. Prowadzona jest również usługa w zakresie szkolenia psów obronnych.
 • Psi sport - szkolenia

  Szkolenia psów
  Witryna prowadzona przez Panią Karinę Ahrens. Na stronie można znaleźć wszystko na temat psiego sportu np. Flayball, IPO, agillity. Strona zawiera informacje dotyczące szkolenia, wychowania psów. Na stronie znajdziesz linki do innych ciekawych psich stron: świat owczarka niemieckiego, której autorem jest Mariusz Mierzejewski (strona warta obejrzenia), oraz stronę Nasze rasowe, Pieski pieseczki, Psy - lista dyskusyjna, itp.
 • Psi Sport - Lista dyskusyjna

  Listy dyskusyjne
  Lista dyskusyjna o psim sporcie, szkoleniu, wychowaniu itp.
 • Metoda Kliker

  Szkolenia psów
  Clicker training jest metodą szkolenia psa używającą nagradzania (pozytywnego wzmocnienia) za pożądane zachowanie. Na stronie znajdziesz informacje o szkoleniach, chatroom dla wszystkich chcących się podzielić swoimi wrażeniami, wątpliwościami lub sukcesami dotyczącymi szkolenia metodą kliker oraz dla członków klubu dyskusyjnego archiwum listy dyskusyjnej.
 • Hodowla Hazba

  Hodowla
  Na stronie znajdziesz informacje o reproduktorach, uzyskanych tytułach i nagrodach psów rasy posokowiec z hodowli Hazba.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Zachęcam do odwiedzania strony Centrum Szkoleń Edukacji i Wychowania Psa i Kota ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.superzwierzak.com.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zachęcam do odwiedzania strony Centrum Szkoleń Edukacji i Wychowania Psa i Kota Superzwierzak. Skoro tu jesteś na pewno zależy Ci na bardzo dobrej relacji z Twoim zwierzakiem i zapewnieniu mu jak najlepszych warunków. Mnie także. Z przyjemnością Ci w tym pomogę. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i informacjami na temat Centrum. Szczególnie polecam skorzystanie z takich usług jak: psie przedszkole, zoopsycholog i szkolenie psów w Warszawie. Dla głodnych wiedzy przygotowałem specjalny dzia