Podobne strony

 • Krak - Gastro

  Chłodnie
  Sklep internetowy z akcesoriami i wyposażeniem gastronomicznym. Firma KRAK-GASTRO zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W jej ofercie znajdują się ekspresy, kostkarki, maszyny do lodów, urządzenia chłodnicze i wiele innych materiałów.
 • Emalia

  Wyposażenie wnętrz
  Producent naczyń emaliowanych oraz artykułów AGD ale także asortymentu dla budownictwa i wyposażenia wnętrz. W serwisie informacje o historii zakładu, asortymencie i katalogu produktów.
 • Fides

  Wyposażenie wnętrz
  Przedsiębiorstwo zaopatrzenia gastronomicznego oraz hotelarskiego. Na stronie informacje o działalności zakładu i osiągnięciach oraz warunkach dostaw do klienta i ofercie.
 • Gastro - profesjonalne urządzenia gastronomiczne

  Grillowanie
  Firma Gastro posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu i w wyposażaniu obiektów gastronomicznych. Zajmuje się wyposażaniem: grill barów, pizzerii, kawiarnii, restauracji i kuchni hotelowych w nowoczesne urządzenia gastronomiczne oraz wymianą urządzeń starych na nowe i energooszczędne. Poprzez duży i bezpośredni zakup urządzeń w renomowanych firmach europejskich, proponuje wyposażenie kuchni w każdej klasie cenowej. Gastro oferuje fachowe i bezpłatne doradztwo oraz indywidualną ofertę.
 • ITAL-NET S.C.

  Balneologia
  Z myślą o zdrowiu, urodzie i relaksie swoich klientów firma importuje i jest dystrybutorem włoskich urządzeń do hydromasażu, kąpieli perełkowych i masażu elektrycznego, a także naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej. Na stronie znajdują się opisy, zdjęcia oraz animacje filmowe prezentujące oferowane urządzenia.


:: Wyposażenie gastronomii ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dkgastro.pl

Ulica: Ostródzka 195F/3

Miasto: Warszawa
Kod: 03-289
NIP: 569-112-43-09

Telefon: 22 498 05 12
Opis:

Specjalnością naszej firmy jest wyposażenie gastronomii – jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości sprzęt do każdego lokalu. Oferujemy praktycznie wszystko, zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe zestawy do pizzerii, bistr, na stacje benzynowe. Zakupisz u nas taki sprzęt jak frytownica, krajalnica czy mikser, a także większe urządzenia – kuchnia gazowa, zmywarka, lodówka czy wyparzacz, a to tylko część naszej pełnej oferty.