Podobne strony

 • Przegląd Ubezpieczeniowy dla Ciebie

  Prasa o ubezpieczeniach
  Miesięcznik poświęcony ubezpieczeniom społecznym. Na stronie znajdziesz wysokości świadczeń oraz akty prawne umieszczane w Przeglądzie Ubezpieczeniowym.
 • Biuro Rewizyjne "MA"

  Doradztwo finansowe
  Strona biura rewizyjnego z Małopolski, świadczącego usługi w zakresie audytów finansowych, doradztwa prawnego i finansowego oraz kontrollingu.
 • Towarzystwo Inwestycyjne Dolmel Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Przedmiotem działalności towarzystwa jest prowadzenie na rachunek własny lub na zlecenie osób trzecich działalności handlowej i usługowej w zakresie: nabywania i zbywania akcji i udziałów w spółkach prawa handlowego; nabywania i zbywania nieruchomości, rzeczy ruchomych, papierów wartościowych i innych praw majątkowych; dzierżawy oraz najmu nieruchomości, rzeczy ruchomych, praw majątkowych; zarządzania przedsiębiorstwami, funduszami i nieruchomościami; a także doradztwa gospodarczego, organizacyjnego i finansowego.
 • European Construction Consortium

  Developerzy
  Głównym zadaniem tego konsorcjum jest obsługa rynku nieruchomości. Konsorcjum zajmuje się przede wszystkim przygotowywaniem, finansowaniem i organizacją rozwoju i budowy nieruchomości oraz prowadzeniem prac inwestycyjno-budowlanych. Firma osiągnęła wiele sukcesów w sektorze nieruchomości, a należą do nich: biurowiec Green House w Warszawie; siedziba firmy ABB Poland usytuowana przy głównych arteriach Warszawy.
 • Knight Frank Nieruchomości

  Developerzy
  Firma Knight Frank Nieruchomości oferuje swoim obecnym, jak i przyszłym klientom wszechstronne profesjonalne usługi najwyższej jakości obejmujące sektory rynku nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i rekreacyjnych. Usługi firmy obejmują: doradztwo developerskie i finansowe; pozyskiwanie funduszy na cele inwestycyjne; badania rynku nieruchomości; pozyskiwanie nieruchomości; wycena nieruchomości; zarządzanie nieruchomościami; podział kosztów; pośrednictwo w zakresie nieruchomości komercyjnych.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Pośrednictwo Ubezpieczeniowo Finansowe Jan Męciński odszkodowania ::

Nasza ocena:
Adres: http://janmecinski.gumistrans.pl/

Ulica: Wojska Polskiego 4a/8

Miasto:
Kod: 37-450
NIP:

Telefon: 606 444 033Kategorie:

Opis:

Biuro Ubezpieczeniowo-Finansowe Jan Męciński pomoże Państwu ubezpieczyć dom, firmę i auto. Funkcjonuje w specjalizacji ubezpieczeniowo-finansowoj od 1999 roku i do dnia dzisiejszego z sukcesem wykonuje wysokiej jakości obsługę w obszarze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, indywidualnych i grupowych. Proponuje również plany emerytalne i oszczędnościowe i proponuje wsparcie w odzyskiwaniu odszkodowania i prowadzi doradztwo pieniężne. Ażeby skorzystać z oferty Biura wystarczy skontaktować się telefonicznie, odwiedzić siedzibę pośrednictwa, albo wypełnić blankiet kontaktowy zamieszczony na www. Klientami firmy są osoby indywidualne, firmy oraz instytucje ze Stalowej Woli oraz miejscowości sąsiadujące województwa podkarpackiego. Proponowane usługi charakteryzują się bezpieczeństwem, komfortem i ciekawą ceną. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie.