Podobne strony

 • EuroTech Polska

  Bankomaty, karty płatnicze
  Firma oferuje m.in.: atrament do drukarek marki JET-TEC, materiały eksploatacyjne marki 3M Imation, pośrednictwo ubezpieczeniowe, karty kredytowe, projektowanie i wykonawstwo stron www.
 • Krajowy Rejestr Kart Identyfikacyjnych

  Bankomaty, karty płatnicze
  KRKI jest prowadzony przez Unizeto Sp. z o.o. w Szczecinie, jako ogólnopolskie biuro, będące w imieniu Polskiego Komitetu Normalizacyjnego organem rejestrującym i nadającym zgłoszonym aplikacjom kartowym niepowtarzalny blok numerów zgodnie z obowiązującymi normami w Europie i na świecie.
 • Serwis: Karty bankowe

  Bankomaty, karty płatnicze
  Interesujący serwis dotyczący kart bankowych. Przegląd polskich kart płatniczych, organizacji międzynarodowych, informacje o PolCardzie, lista największych emitentów kart w Polsce, archiwum informacji prasowych. Możemy tu wypenić ankietę dotyczącą kart płatniczych.
 • Elkart Systemy Kart Elektronicznych Sp. z o.o.

  Bankomaty, karty płatnicze
  Produkcja wszelkiego typu kart plastikowych magnetycznych chipowych (pamięciowych i procesorowych). Na stronie dane tele-adresowe firmy.
 • PolCard S.A.

  Bankomaty, karty płatnicze
  Największe na polskim rynku kartowym centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe kart płatniczych. Jest to instytucja, która umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami. Swoje usługi oferuje również bankom.


:: Karty bankowe i bankomaty ::

Opis:

Serwis portala Onet.pl, poświęcony bankomatom i kartom płatniczym. Możemy tu porównywać karty według cech, znaleźć informacje o tym, jakie karty oferują poszczególne banki w Polsce i gdzie znajdują się bankomaty.

Słowa kluczowe: