Podobne strony

 • Sinoma - odpady i surowce wtórne

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się całościową obsługą kompletnych obiektów w zakresie odzysku surowców wtórnych, segregowania i ich zagospodarowania, utylizacji odpadów niebezpiecznych (w tym sanitarnych).
 • Recycling kabli miedzianych i aluminiowych

  Recycling
  Na stronie możesz zobaczyć jak wygląda granulator do kabli i przewodów, poznasz jego dane techniczne i schemat budowy oraz dowiesz się jakie są warunki dostawy. Ponadto uzyskasz informacje na temat recyklingu odpadów kablowych i przewodów oraz ich skupu przez firmę.
 • Delta s.c.

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się obrotem surowcami wtórnymi metali nieżelaznych, przerobem złomów oraz ich eksportem i importem. Na stronie, poza ściślejszymi informacjami o firmie, znajdziesz oferty kupna i sprzedaży złomu.
 • HERMEX - Przerób zgarów

  Handel wyrobami hutniczymi
  Na stronie przedstawia się przedsiębiorstwo obrotu surowcami wtórnymi. Zajmuje się ono skupem odpadów pochodzenia metalicznego i sprzedażą m.in. produktów odlewniczych.
 • Akhem-Recykling

  Recycling
  Firma działa na rynku usług recyklingowych. Zajmuje się m.in. recyklingiem kabli miedzianych i aluminiowych, skupem i transportem złomowych kabli i przewodów oraz sprzedażą maszyn do recyklingu. Na stronie więcej szczegółów na temat oferty, dane teleadresowe oraz mapa dojazdu.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Klimbart transport surowców wtórnych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.klimbart.pl/

Ulica: Fabryczna 6

Miasto:
Kod: 47-110
NIP:

Telefon: 504 094 377
Opis:

Od początku działania firmy, to jest od 1999 roku, Klimbart zajmuje się skupem i recyklingiem makulatury. Od 2003 r. pozyskuje także odpady wielomateriałowe z płynnej żywności typu “Tetra-Pak”, segreguje je oraz oddaje do recyclingu. W swojej dziedzinie działają intensywnie do roku 2007 zdołali zgromadzić oraz oddać do recyklingu prawie 5.000 ton odpadów wielomateriałowych. Dziś mają możliwość zbierania oraz sortowania nawet 2.000 ton i to miesięcznie. Dzisiaj zajmują się też zbiórką butelek PET, butelek po chemii gospodarczej, skrzynek, taśm z paletyzacji, opakowań szklanych i puszek aluminiowych. Zapraszają do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które w procesie produkcji wytarzają tego rodzaju odpady. Zajmują się także profesjonalnym niszczeniem dokumentów z zachowaniem ľ stopnia tajemnicy. Usůugi przeprowadzają zarówno u siebie, jak również na miejscu u klienta. Szczegóły informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie: