Podobne strony

 • Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

  Wydawnictwa oświatowe
  Największa w Polsce oficyna edukacyjna. Corocznie wydaje ponad 600 tytułów, w tym ok. 200 pierwszych wydań, natomiast cała oferta wydawnicza obejmuje łącznie 3000 pozycji. Czasopisma pedagogiczne WSiP są adresowane do nauczycieli oraz pracowników oświaty i wychowania.
 • Zespół Szkół im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

  Leżajsk
  Profesjonalnie wykonana witryna leżajskiego zespołu szkół przedstawia jego historię, patrona, regulamin, problematykę nauczania, kadrę pedagogiczną i dyrekcję, najlepszych uczniów i absolwentów, zasady naboru, trochę o siłowni i internacie.
 • Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Biłgoraju

  lubelskie
  Zamieszczono tu informacje o prowadzonych przez placówkę warsztatach szkolnych w zakresie branży mechanicznej i odzieżowej.
 • Zespół Szkół Ponadpodstawowych

  świętokrzyskie
  Na stronie zamieszczono aktualności dotyczące szkoły, jej historię, wiadomości na temat kierunków kształcenia, kół zainteresowań oraz galerię zdjęć i plan lekcji.
 • Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Jaworznie

  śląskie
  Wchodząc na stronę przeczytasz o historii szkoły i jej planach na przyszłośc, poznasz grono pedagogiczne, przejrzysz galerię zdjęć oraz zapoznasz się z ośiągnięciami jej uczniów.


:: zsz- zespół szkół zawodowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://zsz.jasnet.pl

Ulica: 11 Listopada 45

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon: (032) 47 62 071
Opis:

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką szkołę wybrać po ukończeniu gimnazjum, zapoznaj się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Nasza szkoła to nie tylko zasadnicza szkoła zawodowa, ale także technikum. W szkole zawodowej proponujemy kształcenie na kierunkach: górnik eksploatacji podziemnej, ślusarz, elektryk, fryzjer, krawiec, piekarz, cukiernik czy mechanik pojazdów samochodowych. Naturalnie to tylko nieliczne zawody, jest ich znacznie więcej.