Podobne strony

 • ABN AMRO Bank S.A.

  Banki
  ABN AMRO Bank (Polska) S.A. koncentruje się na obsłudze klientów korporacyjnych (międzynarodowe korporacje, w tym znaczna grupa klientów globalnych ABN AMRO, duże polskie przedsiębiorstwa, mniejsze przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne zajmujące się handlem zagranicznym, joint ventures pomiędzy firmami polskimi i zagranicznymi). Zapoznaj się z ofertą banku - bankowość transakcyjna oraz kredyty. Zajrzyj również do domu maklerskiego, którego właścicielem jest bank. Strona także w języku polskim.
 • Bank Częstochowa S.A.

  Banki
  Na stronie możesz zapoznać się z ofertą banku, oprocentowaniem lokat, kredytów, produktami i usługami oraz wynikami finansowymi.
 • Bank Gospodarstwa Krajowego S.A.

  Banki
  Informacje o banku, jego ofercie dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, funduszach celowych.
 • Bank Handlowy w Warszawie SA.

  Banki
  Jeden z czołowych polskich banków komercyjnych. Koncentruje się na obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw. Na jego stronie znajdziesz pełną ofertę produktów i usług, informacje o tworzonych analizach i raportach, działalności, wyniki finansowe i inne. Bank oferuje system Direct Banking umożliwiający dostęp do informacji bankowej i składanie dyspozycji bezpośrednio z siedziby Firmy.
 • BIG Bank Gdański S.A

  Banki
  Na stronie znajdziesz informacje o działalności banku (oferta dla firm, klientów indywidualnych, relacje inwestorskie), sieci jego placówek, grupie przezeń tworzonej, w skład której wchodzą: BEL Leasing, Dom Maklerski, PTE Ego, FORIN oraz Millennium.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Finanse » Banki

:: Bank Zachodni WBK S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bzwbk.pl

Kategorie:

Opis:

Oferta Banku Zachodniego WBK skierowana jest do korporacji i akcjonariuszy, firm, klientów indywidualnych oraz studentów i młodzieży. Witryna zawiera pełną ofertę banku, listę placówek i bankomatów, wiadomości o grupie Banku Zachodniego WBK oraz serwis ekonomiczny, w którym znajdują się m.in. podstawowe dane makroekonomiczne. Na stronie ponadto zamieszczono poradnik, informacje o konkursach i promocjach, tabele kursów walut, opłat i prowizji oraz e-wnioski. Odwiedzający stronę banku będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie profil, który ułatwi mu poruszanie się po witrynie.