Podobne strony

 • Wypożyczalnia gier planszowych - LimonkaGames

  Hobby i pasje
  W LimonkaGames można wypożyczać gry planszowe (także wysyłkowo) na okres dwóch tygodni, zazwyczaj bez kaucji, do trzech gier jednorazowo. Wypożyczenie każdej gry "kosztuje" pewną liczbę punktów abonamentu. Wartości punktowe zostały tak skalkulowane, aby można wypożyczyć ok. 10 - 20 tytułów (zależnie od abonamentu oraz wybranych pozycji).
 • X-One

  Sklepy internetowe
  Chcielibyśmy polecić Państwu usługi firmy x-one, która na co dzień zajmuje się zapewnianiem swoim Klientom takich systemów dedykowanych bądź e-commerce, które cechują się bardzo wysokim poziomem. Możecie mieć Państwo całkowitą pewność, że takie systemy, ale równie dobrze strony internetowe czy wdrożenia związane ze środowiskiem chmurowym i bezpieczeństwem danych to w x-one pełen profesjonalizm.
 • specialspace.pl

  Firmy wg branży
  Szukasz modnych pomysłów na sklep internetowy? Chcesz zaprojektować responsywną stronę, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług i mamy nadzieję, że uda nam się spełnić Twoje wysokie wymagania. Mamy sporo do powiedzenia na temat tworzenia stron internetowych, wiemy jak wcielać w życie różne innowacyjne pomysły i oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe. Zobacz koniecznie jakie mamy doświadczenie i jeszcze dziś nawiąż z nami kontakt.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Sesje gier planszowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.limonka24.pl

Ulica: Ledóchowskiej 5d/16

Miasto: Warszawa
Kod: 02-972
NIP: 521-122-81-51

Telefon: 22 2139582
Opis:

Limonka - tworzenie dedykowanego oprogramowania, konsultacje IT, edukacyjne zabawy w programowanie, sesje gier planszowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych o charakterze stymulującym rozwój, historyczno-edukacyjnym lub rozrywkowym.