Podobne strony

 • Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego-WROCŁAW

  Transport
  Firma oferująca: usługi transportowe wszystkich rodzajów towarów samochodami o ładowności od 1-24 T w kraju i za granicą (preferowany kierunek Włochy), usługi sprzętem specjalistycznym (dźwigi, ładowarki, wywrotki), montaż urządzeń gazowych do samochodów, przeglądy rejestracyjne samochodów ciężarowych i osobowych w Stacji Kontroli Pojazdów, przeglądy gwarancyjne oraz naprawy w autoryzowanej stacji obsługi samochodów marki Żuk, Lublin, Avia, sprzedaż detaliczna części zamiennych w pełnym asortymencie do samochodów Avia, Star, Żuk, Lublin, sprzedaż paliw płynnych i gazowych.
 • TRANSPOST S.A.

  Transport
  Ogólna oferta firmy zajmującej się transportem krajowym i międzynarodowym oraz naprawą i obsługą pojazdów.
 • C.HARTWIG SZCZECIN

  Transport
  Firma świadcząca usługi: spedycja krajowa i zagraniczna, transport kolejowy, samochodowy, śródlądowy i morski, przeładunki w portach polskich, frachtowanie statków, barek, logistyka, pełna usługa celna, ubezpieczeniowa i kontroli, magazynowanie.
 • Sprzedaż spółek

  Inne
  Oferta sprzedaży spółki z o.o. na terenie Hiszpanii wraz z obsługą prawną. Firma zajmuje się również handlem wszelkimi artykułami przemysłowymi i spożywczymi.
 • W.P.PH. Maktronik S.A.

  Transport
  Spółka Maktronik oferuje swoim klientom usługi spedycyjne, usługi składu celnego oraz nowoczesny krajowy i międzynarodowy transport drogowy. Oprócz tego firma jest autoryzowanym dealerem pojazdów Iveco, a także zajmuje się naprawą, obsługą i sprzedażą części dla pojazdów ciężarowych marki Renault, Mercedes i Liaz.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Giełda spółek z koncesjami opc i licencjami transportowymi ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gieldaspolek.pl


Opis:

Zastanawiasz się nad kupnem gotowej spółki z o.o.? Nie zastanawiaj się dłużej – skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Specjalizujemy się w handlu gotowymi spółkami z o.o. Od dziś nie musisz już stać w długich kolejkach i tracić cennego czasu. Załatwiamy wszystko od A do Z! Licencja na transport krajowy i międzynarodowy, koncesja OPC, licencja na spedycję – nie stanowią dla nas żadnego problemu. Kup gotową spółkę – zaoszczędź pieniądze i czas.