Podobne strony

 • Relpol S.A.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Relpol specjalizuje się w produkcji przekaźników elektromagnetycznych i gniazd wtykowych do tych przekaźników. Firma wykonuje także powłoki galwaniczne.
 • Adept-Service

  Przemysł maszynowy
  Strona jest wizytówką firmy zajmującej się dystrybucją maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych (do produkcji: rur, profili, różnego rodzaju folii, worków, butelek i innych opakowań) oraz urządzeń neutralizacji elektryczności statycznej w przemyśle. Można tu znaleźć wykaz oferowanych maszyn oraz dane kontaktowe zakładu.
 • PPHU "Drewnex" s.c.

  Tworzywa sztuczne
  Firma posiada doświadczenie w zakresie recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym, elektrotechnicznym, ogrodniczym i rolniczym. Na stronie opis firmy i jej działalności, a także oferta usługowa.
 • Formoplast

  Tworzywa sztuczne
  Domeną działalności firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Na stronie znajdziesz dane teleadresowe.
 • Plastpur

  Tworzywa sztuczne
  Firma zajmuje się przetwórstwem poliuretanów wszelkiego rodzaju. Produkuje podłokietniki do krzeseł i foteli biurowych, siedziska z pianki miękkiej, silikonowe protezy piersi, protezy ortopedyczne, itp.


:: TERPLAST SP. Z O.O. przetwórstwo tworzyw sztucznych ::

Nasza ocena:
Adres: http://terplast.com.pl/

Ulica: Łokietka 8

Miasto: Sieradz
Kod: 98-200
NIP:

Telefon: 0-43 826-07-00
Opis:

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą Zakładów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Terplast Sp. z o.o. Zakład istnieje od 1984 roku. Głównym towarem zakładu Terplast są rolnicze sznurki polipropylenowe. Dysponujemy rozbudowaną siecią dealerów w kraju oraz za granicą. Poprzez solidną realizację zleceń, terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta, zdobyliśmy wiele cennych na rynku certyfikatów. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę, starając się zaspokoć oczekiwania petentów. W celu zaznajomienia się z wszystkimi produktami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.