Podobne strony

 • Transportal.pl

  Serwisy informacyjne
  Witryna internetowa serwisu informacyjnego Transportal, który składa się z części informacyjnej kierowanej do środowiska transportu samochodowego (cenne informacje, dokumenty w transporcie, przepisy) oraz części giełdy transportowej (oferty od firm załadowczych i firm transportowych). Ponadto na stroniach serwisu wiele pożytecznych wiadomości.
 • 102 Wozy - usługi transportowe i spedycyjne

  Transport
  Oferta handlowa firmy świadczącej usługi w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego. Znajdziesz tu aktualne informacje o samochodach, które można wynająć do transportu (miejsce, gdzie się aktualnie znajdują i dakąd zmierzają).
 • CelSped.pl

  Serwisy celne
  Seris o tematyce celno-spedycyjnej, a w nim: administracja celna, taryfa celna, giełda transportowa, aktualne przepisy prawne, katalog firm i wiele innych informacji.
 • Giełda Transportowa

  Komputery i internet
  Niemiecka firma TimoCom jest rozpoznawalna w branży TSL w całej Europie. Jej zasługą jest bowiem wprowadzenie na rynek w 1997 roku elektronicznej platformy handlowej dla przewoźników i spedytorów o nazwie Giełda Transportowa Truck&Cargo®. Program odniósł sukces w wielu krajach ponieważ w łatwy i dostępny sposób łączy w jednym miejscu spedycje i firmy przewozowe, oferując bezpośrednie zagraniczne oferty oraz zapewniając dostęp do kilkudziesięciu tysięcy sprawdzonych, międzynarodowych przedsiębior
 • TELEROUTE giełda transportu

  Ekonomia
  Giełda Transportowa Teleroute oferuje nadzwyczajnie pomyślną współpracę transportowcom (niezależnie od ilości kierowców lub posiadanych ciężarówek oraz zasięgu działania) oraz rozmaitego typu producentom lub pośrednikom. Przedsiębiorstwo gwarantuje podjęcie sprawnej współpracy i poważne obniżenie kosztów działalności z racji eliminacji pustych przejazdów na terenie dwudziestu siedmiu krajów w Europie. Gwarancję bezpieczeństwa tranzytu stanowi program Bezpieczna Giełda, pozwalający na uzyskiwanie dodatkowych zleceń. Teleroute działa w zakresie transportu ładunków lokalnych i międzynarodowych. Dokładny zakres usług opublikowano na stronie www.


:: Logistyczny System Giełdowy frachtów , pojazdów i autokarów ::

Nasza ocena:
Adres: www.frachtron.pl

Ulica: Os.Kazimierza Wlk 53b/8

Miasto: Gniezno
Kod: 62-200
NIP: 784-24-89-442

Telefon: 530183784
Opis:

Logistyczny System giełdowy frachtów międzynarodowych i krajowych, spedycji i usług transportowych oraz przewozów autokarowych. System umożliwia wymianę informacji, zamieszczanie ofert ładunków do przewiezienia i ofert usług ich przewozu,ofert przewozów osób autokarami, dokonywanie negocjacji cenowych i transakcji, składanie ofert kupna i sprzedaży frachtów oraz realizowanie usług transportowych pojazdami, zdolnymi taką usługę wykonać.System zapewnia też powiadamianie sms o szukanych ładunkach.