Podobne strony

 • ARWI

  Kostka brukowa
  Producent wibroprasowanej kostki brukowej wykonywanej w technologii niemieckiej oraz parkietu. W serwisie katalog produktów oraz informacje adresowe.
 • SG Zakłady Drzewne

  Parkiety, mozaiki
  Zakłady produkują parkiety, mozaikę podłogową, ścienną oraz artykuły wykończeniowe wnętrz. Na stronie oferta i prezentacja zakładu a także dane kontaktowe
 • Parkiet

  Parkiety, mozaiki
  Firma usługowa zajmuje się wykonawstwem parkietów z materiałów krajowych i zagranicznych, w tym z drzew egzotycznych, doradztwem technicznym oraz projektami indywidualnymi.
 • Podłoga laminowana

  Schody, posadzki
  Na tej stronie znajdziesz ofertę podłóg laminowanych firmy Stolarka Wołomin S.A.
 • Podłogi panelowe

  Panele
  Informacje o podłogach panelowych firmy Pfleiderer Industrie. Na stronie dowiesz się o zaletach, danych technicznych paneli, cenniku, kolorystyce oraz o sposobie ich kładzenia.


:: Parkiety - cyklinowanie, układanie, bezpyłowo i ekologicznie ::

Nasza ocena:
Adres: http://parkiety.hpu.pl

Ulica: Grodzka 60

Miasto: Kraków
Kod: 31-044
NIP: 6762176723

Telefon: 505-999-837
Opis:

Świadczymy kompleksowe usługi związane z kładzeniem podłóg drewnianych, cyklinowaniem i konserwacją. Usługi wykonujemy w pełni profesjonalnie z wykorzystaniem najnowszych technologii i maszyn bezpyłowych. Proponujemy szczegółowe doradztwo techniczne i projektowe z zakresu podłóg drewnianych. Jesteśmy firmą rodzinną z Krakowa i prowadzimy Zakład Usługowy - Posadzkarski z wieloletnim doświadczeniem, nieprzerwanie od 1983 roku.
Wiesław i Dominik Flak.